cu cine trebuie sa vb?

camine, informatii utile

User avatar
aesira
senior
senior
Posts: 164
Joined: Thu Mar 03, 2005 1:43 pm
Contact:

cu cine trebuie sa vb?

Postby aesira » Sat Aug 06, 2005 6:03 pm

abia ce am dat admiterea anul asta.am facut o cerere ptr camin dar am aflat ca ar fi numa 98 locuri si din cate am inteles au prioritate cazurile sociale ceea ce la mine nu e cazul.am vreo sansa in u-ri daca dau niste bani?cu cine ar trebui sa vb si cand sa vb?

LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Re: cu cine trebuie sa vb?

Postby LAN » Sun Aug 07, 2005 1:51 am

dear aesira,
aesira wrote:abia ce am dat admiterea anul asta.

bravo tie ! daca ai luat,bine ai venit in randul studentilor la medicina ,daca nu,te asteptam la anu'..

aesira wrote:am facut o cerere ptr camin dar am aflat ca ar fi numa 98 locuri si din cate am inteles au prioritate cazurile sociale ceea ce la mine nu e cazul.am vreo sansa in u-ri daca dau niste bani?


parerea mea este ca ai sanse sa primesti loc fara sa dai bani ! faza cu a da bani in orice situatie de acest gen se numeste "spaga" si e ..illegal.

aesira wrote:cu cine ar trebui sa vb si cand sa vb?


cel de care te interesezi tu e "coruptu' " si asta tot ..illegal e..dupa cum vezi ,esti pe calea cea buna .. :wink: .. (cu ghilimelele de rigoare)

User avatar
aesira
senior
senior
Posts: 164
Joined: Thu Mar 03, 2005 1:43 pm
Contact:

Postby aesira » Sun Aug 07, 2005 1:11 pm

am intrat mey,cu 111 din 120 oricum sunt multi cu aceeasi medie si media mea incepe cam de la 90 din cate stiu.dar totusi cu cine tre sa vb?astept asa pur si simplu 1 oct si sa imi spuna unde stau?


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 65 guests