Campania electorala in camine

camine, informatii utile

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Campania electorala in camine

Postby Dan » Wed Dec 08, 2004 4:02 am

Acum 2 sapatamani intr-o dimineatza "de menta" cobor din lift si-mi pica okii pe vitrina in care sta portarul in B2....si ce vad?...un carton alb format A3, pe port de background si pe background-ul asta o poza mica A6 cred, din aia de calendar, cu Nastase....Buuun...Poza careia ii pusesem gand rau cu ceva retusuri a disparut dupa ziua alegerilor DAR

astazi surpriza... a aparut din nou...O puteti admira la parterul caminului B2, cam la 1 metru deasupra javrei aleia negre care zace cu cracii in sus...locatarii stiu despre ce e vorba

Probabil ca la alegerile viitoare, dupa ce Nastase va castiga cu 54%- tineti minte procentul asta- la sesiunea de dezinsectie vom primi bonus un calendar si promisiunea unei pensii mai mari..

:evil:

La kestia asta am 2 posibile raspunsuri:
1. Ori e ordin de "sus"

ORI
2. cineva vrea sa faca impresie "buna"
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Luci Sandor
senior
senior
Posts: 441
Joined: Wed Apr 07, 2004 11:17 pm
Location: 127.0.0.1
Contact:

Postby Luci Sandor » Tue Feb 08, 2005 8:22 pm

Io zic ca era a Vioricai (portareasa)... Are suficieta personalitate pentru a vrea s-o faca pe Gica contra, la modul "studentii e prosti". Ar mai putea fi a portarului ala intelectual, care asculta Romania Muzical. SI asta imi pare usor Gica contra.
M-am gindit si eu la vreo gluma proasta, dar ar fi iesit exact cum credea ea, ca studentii e cum e...
nu arunca lucrurile care pot fi utile altcuiva, doneaza pe Freecycle Bucuresti


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests