caminul A2 belvedere....

camine, informatii utile

crisulets
Posts: 2
Joined: Fri Sep 24, 2010 7:00 pm

caminul A2 belvedere....

Postby crisulets » Fri Sep 24, 2010 7:14 pm

Salut,
as vrea sa aflu cat mai multe despre caminul a2 din belvedere avand in vedere ca am ocupat loc acolo (sunt boboaca) si habar nu am nici unde se afla, nici care sunt conditiile....doamna de la Serviciul Social mi-a spus ca ''e bine'' lol dar na, ce putea sa zica??bineinteles ca nu ma astept sa fie ca in puf, in fine, as vrea sa stiu si cat costa, daca (caminul) este aproape de mijloacele de transport si care ar fi acestea spre facultate.ms anticipat :)

User avatar
Ciprian_90
senior
senior
Posts: 323
Joined: Fri Jul 24, 2009 10:30 am
Location: Pitesti/Bucuresti
Contact:

Re: caminul A2 belvedere....

Postby Ciprian_90 » Fri Sep 24, 2010 11:15 pm


User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: caminul A2 belvedere....

Postby Chingachgook » Sat Sep 25, 2010 10:00 am

mai rau de atat nu puteai sa nimeresti
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
raluca.l
junior
junior
Posts: 70
Joined: Thu May 13, 2010 7:45 pm

Re: caminul A2 belvedere....

Postby raluca.l » Sat Sep 25, 2010 10:24 am

crisulets wrote:Salut,
as vrea sa aflu cat mai multe despre caminul a2 din belvedere avand in vedere ca am ocupat loc acolo (sunt boboaca) si habar nu am nici unde se afla, nici care sunt conditiile....doamna de la Serviciul Social mi-a spus ca ''e bine'' lol dar na, ce putea sa zica??bineinteles ca nu ma astept sa fie ca in puf, in fine, as vrea sa stiu si cat costa, daca (caminul) este aproape de mijloacele de transport si care ar fi acestea spre facultate.ms anticipat :)


S-au afisat deja listele pt cei de anul I?

loredana_
newbie
newbie
Posts: 6
Joined: Wed Aug 04, 2010 1:58 am

Re: caminul A2 belvedere....

Postby loredana_ » Sat Sep 25, 2010 5:35 pm

crisulets wrote:Salut,
as vrea sa aflu cat mai multe despre caminul a2 din belvedere avand in vedere ca am ocupat loc acolo (sunt boboaca) si habar nu am nici unde se afla, nici care sunt conditiile....doamna de la Serviciul Social mi-a spus ca ''e bine'' lol dar na, ce putea sa zica??bineinteles ca nu ma astept sa fie ca in puf, in fine, as vrea sa stiu si cat costa, daca (caminul) este aproape de mijloacele de transport si care ar fi acestea spre facultate.ms anticipat :)


tu de unde ai aflat unde ai primit camera? :shock: :shock:

crisulets
Posts: 2
Joined: Fri Sep 24, 2010 7:00 pm

Re: caminul A2 belvedere....

Postby crisulets » Sun Sep 26, 2010 4:56 pm

am sunat la rectorat si mi-a facut doamna de acolo legatura la serv. social si cu multa insistenta mi-au zis si caminul si camera :D .tot ce trebuie sa faci este sa ai rabdare

madaaa
senior
senior
Posts: 102
Joined: Fri Jul 24, 2009 1:32 pm

Re: caminul A2 belvedere....

Postby madaaa » Mon Sep 27, 2010 7:53 pm

caminul A2 este in spatele regiei, langa caminele inalte , galbene si frumoase de la ase. sunt camere de 3 persoane, cu baie pe hol, insa ai chiuveta in camera si mobila noua. la baie e cam mizerie si dupa vreo 2luni au disparut toate dusurile. e la vreo 10-15min de metrou si am inteles ca e 140lei/luna/persoana. :)

loredana_
newbie
newbie
Posts: 6
Joined: Wed Aug 04, 2010 1:58 am

Re: caminul A2 belvedere....

Postby loredana_ » Mon Sep 27, 2010 8:29 pm

poate cineva sa posteze niste poze din a2? am aflat intr un sfarsit ca am acolo camera :wink: curioasa cam cat de mari sunt camerele, cum arata mobilierul, plz :) aveti mila de o boboaca :lol:

User avatar
holliday
elite
elite
Posts: 5024
Joined: Wed Jul 14, 2010 7:10 pm
Location: procrastination - retras in vizuina tapirului
Contact:

Re: caminul A2 belvedere....

Postby holliday » Mon Sep 27, 2010 8:31 pm

loredana_ wrote:poate cineva sa posteze niste poze din a2? am aflat intr un sfarsit ca am acolo camera :wink: curioasa cam cat de mari sunt camerele, cum arata mobilierul, plz :) aveti mila de o boboaca :lol:

cu viitorii colegi de palier sau cu ce sa fie pozele alea?

loredana_
newbie
newbie
Posts: 6
Joined: Wed Aug 04, 2010 1:58 am

Re: caminul A2 belvedere....

Postby loredana_ » Mon Sep 27, 2010 9:09 pm

holliday wrote:
loredana_ wrote:poate cineva sa posteze niste poze din a2? am aflat intr un sfarsit ca am acolo camera :wink: curioasa cam cat de mari sunt camerele, cum arata mobilierul, plz :) aveti mila de o boboaca :lol:

cu viitorii colegi de palier sau cu ce sa fie pozele alea?

:D daca aveti poze din timpul anului dintr o camera, am auzit ca nu sunt termopane, sau de pe la baie/dus(neocupate of course:)) )
sa imi fac si eu pregatirea morala dinainte legata de conditii :)) sa nu lesin la fata locului :shock: :lol:

User avatar
DentStudent
senior
senior
Posts: 208
Joined: Thu Nov 20, 2008 9:10 pm

Re: caminul A2 belvedere....

Postby DentStudent » Mon Sep 27, 2010 9:35 pm

loredana_ wrote:
holliday wrote:
loredana_ wrote:poate cineva sa posteze niste poze din a2? am aflat intr un sfarsit ca am acolo camera :wink: curioasa cam cat de mari sunt camerele, cum arata mobilierul, plz :) aveti mila de o boboaca :lol:

cu viitorii colegi de palier sau cu ce sa fie pozele alea?

:D daca aveti poze din timpul anului dintr o camera, am auzit ca nu sunt termopane, sau de pe la baie/dus(neocupate of course:)) )
sa imi fac si eu pregatirea morala dinainte legata de conditii :)) sa nu lesin la fata locului :shock: :lol:



n am auzit de nimeni sa fi murit din asta :peace:


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests