ciudatenii & administartorii de camin

camine, informatii utile

User avatar
ramras
junior
junior
Posts: 38
Joined: Sat Aug 16, 2003 12:48 pm
Location: honey moon

ciudatenii & administartorii de camin

Postby ramras » Wed Feb 18, 2004 12:36 pm

sa vedeti tarasenie:
intr-o zi stateam cu o mana de colegi in camera watching tv...nimic important, nitica muizca, deloc tare, si ne trezim cu administratora peste noi , fara sa bata la usa, fara nimic...cu o figura f iscoditoare "dar ce se intampla aici??"
si scandal nevoie mare, ca de ce sunt atatia bocanci al usa, " ce sa fac doamna ca doar nu era sa-i las afara la usa, sau in mijlocul camerei"
ca de ce ascultam muzica, ce facem atatia acolo,...mizerii....
am ramas perplexa....
nu e oare o lege care sa ne permita si noua sa ii concediem pe administratorii care nu mai sunt in toate mintile..
si de atunci nu e zi( ghinionul meu e am camera lipita de administratie), sa nu am trezesc din cand in cand cu "doamna" administratora peste mine, fara sa bata la usa, ca sa mai verifice cate ceva...o data am deschis usa brusc si am gasit-o ascultand la usa...



deja ma streseaza , nu mai pot sa umblu in chiloti in casa, fara sa ma asigur de 10 ori ca am inchis usa inainte...
"a cauta un sens vreunui lucru tine nu atat de naivitate , cat de masochism"

User avatar
droopy
elder
elder
Posts: 560
Joined: Tue Nov 25, 2003 3:41 pm
Location: Onyxia's Lair

Postby droopy » Wed Feb 18, 2004 2:05 pm

Solutia ar fi sa umbli in chiloti in camera si sa lasi usa deschisa, sa faci sex cat mai zgomotos, etc. Va veni de cateva ori dar nu cred ca o sa fie prea des dupa. Abia daca tot nu se potoleste treci la masura de urgenta: reclamatie la cineva mai inalt in grad(so to say). :lol:
RTFM=Read The la naiba Manual
UTFG=Use The la naiba Google
STFW=Search The la naiba Web
RTFA=Read The la naiba Article

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Thu Feb 19, 2004 12:13 am

mda, interesant. la noi in e nu e kiar asea. Da unde statzi mey, ca va fac si eu o vizita:)

User avatar
costin
senior
senior
Posts: 130
Joined: Sun Jul 06, 2003 3:00 am
Contact:

Postby costin » Thu Feb 19, 2004 2:20 am

Din cate imi amintesc, legea tzarisoarei noastre zice sa nu iti intre nimeni in casa fara acordul tau. Nici baiatul de la cablu, nici de la net, nici hotzul, nici administratorul, cu toate ca ai semnat un contract cu asta din urma prin care ii dai voie sa intre.

PS: Politia are voie, desigur. Si doctorul.
Image Get Firefox!

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Postby tapirul » Thu Feb 19, 2004 3:43 am

ramras, daca esti legal si in ordine in camin, da-o afara cu urlete. Io asa as face. Urat de tot. Pune-i legea in fata.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Fri Feb 20, 2004 12:05 pm

Enemy wrote:mda, interesant. la noi in e nu e kiar asea. Da unde statzi mey, ca va fac si eu o vizita:)


Salut!

La noi In E e tot asa :D
Poate nu ai tu suficienta experienta cu Piggy. Peste mine a intrat de vreo cateva ori fara nici-o jena sa verifice caloriferele, cu ce ne incalzim, etc.

Oricum am o alta problema....ce tot faceti fratilor pe la etajele superioare de sare siguranta de 5 ori pe seara? Ca probabil sunt singurul posesor de creion de tensiune din incinta.

kooks
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Tue Sep 28, 2004 1:41 am

Cunoaste cineva pe administratorul din U4? Va multumesc anticipat.

User avatar
Madi
elder
elder
Posts: 666
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:16 am
Location: Tei
Contact:

Postby Madi » Tue Sep 28, 2004 8:46 pm

Da. N-ai pentru ce.
Dagli amici mi guardi Dio, dai nemici mi guardo io!

User avatar
droopy
elder
elder
Posts: 560
Joined: Tue Nov 25, 2003 3:41 pm
Location: Onyxia's Lair

Postby droopy » Fri Nov 12, 2004 7:45 pm

pentru Invizible si Enemy
posturile voastre nu au nici o legatura cu topicul si in consecinta au fost sterse.
Pentru nemultumiri va rog postati la Forum feedback.
RTFM=Read The la naiba Manual

UTFG=Use The la naiba Google

STFW=Search The la naiba Web

RTFA=Read The la naiba Article


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests