Atlas Histopatologie

stiri medicale; cazuri clinice
andrei.popescu
junior
junior
Posts: 26
Joined: Thu May 24, 2007 3:43 am

Atlas Histopatologie

Postby andrei.popescu » Thu May 24, 2007 3:48 am

A aparut atlasul color de histopatologie pentru lucrarile practice oferit de Catedra de Anatomie Patologica, Institutul "Victor Babes", Bucuresti, in colaborare cu http://www.medicalstudent.ro . Sper sa fie util studentilor de anul III si celor pasionati de Morfopatologie.

Accesibil la:
http://morfopat.medicalstudent.ro/

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Thu May 24, 2007 4:08 am

naspa, ca n-are absolut deloc PIELE. in 6 ore iti dwloadez mai multe poze si fac un d-asta, zi, aclas mai frumos.
ma rog, mie unuia nu-mi place decat webdizainu lui.

andrei.popescu
junior
junior
Posts: 26
Joined: Thu May 24, 2007 3:43 am

Postby andrei.popescu » Thu May 24, 2007 7:58 pm

Fiind studenti la medicina, nu ne prea pricepem la design si chestii avansate in flash, facem ce putem, cat mai simplu si cat mai util, daca zici ca te pricepi e normal sa faci ceva rapid si "mai frumos".

Atlasul a fost facut dupa programa de anul III, pielea nu se face la lucrarile practice de morfopat.

Pozele sunt originale, sunt alese pe spranceana de Prof.Dr.Carmen Ardeleanu si Dr. Mihai Ceausu si inglobeaza multe ore de munca.

User avatar
dc++
junior
junior
Posts: 93
Joined: Mon Sep 18, 2006 3:12 pm

Postby dc++ » Sun May 27, 2007 6:41 pm

andrei.popescu wrote:Fiind studenti la medicina, nu ne prea pricepem la design si chestii avansate in flash, facem ce putem, cat mai simplu si cat mai util, daca zici ca te pricepi e normal sa faci ceva rapid si "mai frumos".

Atlasul a fost facut dupa programa de anul III, pielea nu se face la lucrarile practice de morfopat.

Pozele sunt originale, sunt alese pe spranceana de Prof.Dr.Carmen Ardeleanu si Dr. Mihai Ceausu si inglobeaza multe ore de munca.

bravo, tine-o tot asa ca esti pe drumul cel bun :wink:

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Sun May 27, 2007 10:39 pm

andrei.popescu wrote:Fiind studenti la medicina, nu ne prea pricepem la design si chestii avansate in flash, facem ce putem, cat mai simplu si cat mai util, daca zici ca te pricepi e normal sa faci ceva rapid si "mai frumos".

Atlasul a fost facut dupa programa de anul III, pielea nu se face la lucrarile practice de morfopat.

Pozele sunt originale, sunt alese pe spranceana de Prof.Dr.Carmen Ardeleanu si Dr. Mihai Ceausu si inglobeaza multe ore de munca.



si multe limbutze respactivilor ca ma mir daca mai ai papile. de parca ar interesa pe cineva pozelel alea.
in fine, n-ai inteles: chiar imi palce webdesignu. adica era pe bune.

User avatar
andy
elder
elder
Posts: 699
Joined: Sat May 29, 2004 9:56 pm
Location: Bucuresti

Postby andy » Mon May 28, 2007 3:57 pm

mda. totul e relativ
Not kennt kein Gebot.


Return to “Medical news”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests