caz parkinson

stiri medicale; cazuri clinice
dragos1
Posts: 1
Joined: Tue May 24, 2011 5:22 am

caz parkinson

Postby dragos1 » Tue May 24, 2011 5:47 am

Am fost diagnosticat cu Parkinson la 19 ani insa acum am 24 timp de 5ani am urmat tratament medical, cat si kinoterapie, am tremur la ambele picioare , buzele nu mi le pot controla , chiar si capul , sa nu mai zic de picioare imi vine sa disper cand ma uit in ce hal am ajuns , datorita faptului ca am un sistem imunitar foarte scazut nu am raspuns la tratament doctorii nu mai stiu ce sa`mi spuna... ei imi prescriu insa cand vezi de 5 ani ca nu se amelioreaza dimpotriva avanseaza .... mam saturat de analize peste analize si fara nici cel mai mic rezultat as vrea sa stiu daca ar mai fi ceva alte solutii va multumesc anticipat

LE:eu am o idee in cap pe care nimeni nu poate sa mi-o scoata la varsta de 11 am avut un accident, am cazut la munte si mam rostogolit pe niste pietre , am avut mai multe rani la nivel cranian miau pus copci la nivel cranian , insa timp de 8 ani nu am bagat de seama am zis e ok si acum cand ma uit in oglinda disper

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: caz parkinson

Postby 187.92a » Wed May 25, 2011 12:16 am

nu stiu, nu este pe specialitatea mea, te-as ajuta cu draga inima. poate trebuie sa te adresezi unei clinici medicale pt investigatii si tratament/

(ma refer la medici din afara).


Return to “Medical news”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests