Asistenti de nota 10

care ne mananca zilele
georgescustefan2009
junior
junior
Posts: 51
Joined: Sat Sep 05, 2009 11:40 am

Re: Asistenti de nota 10

Postby georgescustefan2009 » Sun Sep 06, 2009 4:14 pm

anul 1:
- Şef Lucrări Lupu - anato
- As. Univ Dogaru - biochimie
- As. Univ. Popa Velea - psihologie medicală
- As. univ Doagă - biofizică
anul 2
- Şef Lucrări Lupu - anato
- As. Univ Bubuianu - fiziologie
- As. Univ Gheorghişan - histologie
- Prof. Univ. Popa - microbi
- Prof Univ Steriu - paraziţi
anul 3
- As. Univ Cristescu/ Prof Univ Fulga - farmaco
- Prof Univ Bâră -imuno
- As. Univ Panţu - chirurgie suub
- As. Univ Ceauşu/As. Univ Terzea - histopat babes
anul 4
- As. Univ Marinescu - radiologie suub
- Prof. Univ. Diculescu - gastro fundeni
- As. univ Huszar - ortopedie suub
anul 5
- As. univ Pompilian - nefro/reumato colentina
- As. univ Mândruţă/ Prof Univ Băjenaru - neuro suub
- As. Univ Radian - endocrine parhon
anul 6
- As. Univ Chiţu - dermato colentina

... şi mai sunt, dar nu-mi aduc aminte acum...

dr.tm
senior
senior
Posts: 327
Joined: Tue Sep 15, 2009 11:39 am
Location: Bucuresti

Re: Asistenti de nota 10

Postby dr.tm » Sat Sep 19, 2009 6:22 pm

Conf. Lupu George, Asist.Univ.State Dan - anato
Sef.Lucrari Gheorghisan Ancuta - histo
La vie en rose, c’est à partir de la cinquantaine : cir’Rose, ostéopo’Rose, arth’Rose, név’Rose, artériosclé’Rose, fib’Rose, etc.
Dr A.Rosemberg

User avatar
Zizi
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Fri Nov 25, 2005 1:55 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Asistenti de nota 10

Postby Zizi » Sun Sep 20, 2009 10:38 pm

Asis Univ Dr Francisc Bach - semio SUUB
Catedra de neuropediatrie Sp 9
Catedra pediatrie I IOMC (uscaturile din padure - 2- nu merita bagate in seama)
Someone's got to be fabulous, why not me?

Laura_libelula
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Tue Aug 25, 2009 5:46 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby Laura_libelula » Fri Sep 25, 2009 10:55 am

Putini asistenti si profi sunt cu adevarat implicati ... constat eu dupa 3 ani. Si sigur nu o sa imi schimb parerea dupa inca 3 ani. Am si eu o lista aleatorie in ciuda faptului ca nu toti mi-au fost asistenti, dar am avut ocazia sa invat de la ei o multime de chestii :mrgreen: unii n-or sa fie de acord in unele privinte dar asta e :)
Sef de lucrari Dr. Ancuta Gheorghisan- Histo
Prof. Dr. Ispas- Anato
Prof. Dan Steriu- Parazitologie
Conf. Simona Ruta- Virusologie
Asist. Dr. Ilinca Savulescu- Semio Coltea
Conf. Isacoff- Semio Coltea :peace:

Cristina1887
newbie
newbie
Posts: 17
Joined: Wed Oct 15, 2008 7:45 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby Cristina1887 » Fri Oct 02, 2009 11:38 pm

Laura_libelula wrote:Conf. Isacoff- Semio Coltea :peace:


sper ca glumesti :|

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Asistenti de nota 10

Postby Chingachgook » Fri Oct 02, 2009 11:46 pm

am un coleg care nu a stiut sa raspunda la o intrebare si l-a pus iscaoff sa faca flotari

dar in rest cica era bun
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Riley
elder
elder
Posts: 1704
Joined: Sun Mar 12, 2006 9:57 pm
Location: Bucuresti

Re: Asistenti de nota 10

Postby Riley » Fri Oct 02, 2009 11:47 pm

kooksee wrote:am un coleg care nu a stiut sa raspunda la o intrebare si l-a pus iscaoff sa faca flotari

dar in rest cica era bun


:lol: :lol: Treaba asta e o legenda deja cu conf Isacoff si flotarile! :)
As for the destiny... all I know is that even when destiny really wants to accomplish something, it can't do it alone. You still have to show up. You still have to build a bridge... to the one you love

Passion mothers greatness

Sz11
senior
senior
Posts: 112
Joined: Sun Apr 13, 2008 8:43 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Asistenti de nota 10

Postby Sz11 » Sat Oct 03, 2009 1:06 am

kooksee wrote:am un coleg care nu a stiut sa raspunda la o intrebare si l-a pus iscaoff sa faca flotari

dar in rest cica era bun


schimba-ti semnatura si pune in loc "Adriean Videanu" =)) :lol: :lol: :lol: :hate:

User avatar
elddar
senior
senior
Posts: 149
Joined: Tue Aug 22, 2006 1:45 pm
Location: stau in nor si cant la harpa...

Re: Asistenti de nota 10

Postby elddar » Sat Oct 03, 2009 10:57 am

- Prof. Lupu - anato
- As. Univ Carmen Duta - biochimie
- As. univ Dan State and sotia :D -anato
- Prof Lidia Lazar- parazitologie
- Prof Maria Mohora - biochimie
- Prof Simona Ruta - virusologie
- Prof Univ Bâră -imuno
- prof Florinel Pop- morfopatologie
,,[..]I walk to the horizon
And there I find another[...]"

User avatar
furnicuta
junior
junior
Posts: 43
Joined: Mon Oct 09, 2006 6:56 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby furnicuta » Sat Oct 03, 2009 2:30 pm

elddar wrote:- Prof. Lupu - anato
- As. Univ Carmen Duta - biochimie
- As. univ Dan State and sotia :D -anato
- Prof Lidia Lazar- parazitologie
- Prof Maria Mohora - biochimie
- Prof Simona Ruta - virusologie
- Prof Univ Bâră -imuno
- prof Florinel Pop- morfopatologie


carmen duta de la biochimie e o nebuna! m-a exasperat in anul intai.si acum mai am cosmaruri din cauza ei! la lucrarile alea idioate ne dadea numai note mici si dc nu luai o lucrare nu te baga in partial.am invatat mai mult de frica iar din lp-uri nu am ramas cu nimic.era o terorista, nu stiu cum e acum dar nu cred ca s-a schimbat prea mult...

User avatar
Bogdan_DD
senior
senior
Posts: 470
Joined: Mon Mar 27, 2006 5:58 pm
Location: Bucuresti

Re: Asistenti de nota 10

Postby Bogdan_DD » Sun Oct 04, 2009 12:08 pm

elddar wrote:Prof Lidia Lazar- parazitologie


Daca esti fata. Altfel, dna dr este sinonimul misandriei.

User avatar
elddar
senior
senior
Posts: 149
Joined: Tue Aug 22, 2006 1:45 pm
Location: stau in nor si cant la harpa...

Re: Asistenti de nota 10

Postby elddar » Sun Oct 04, 2009 12:25 pm

nop, is baiat :)) poa sunt subiectiv, dar chiar preda bine madam lazar
,,[..]I walk to the horizon

And there I find another[...]"

coldnose
newbie
newbie
Posts: 6
Joined: Wed Apr 02, 2008 7:35 am

Re: Asistenti de nota 10

Postby coldnose » Sun Oct 04, 2009 1:01 pm

Dupa anul I, la capitolul asistenti de nota 10: Dr. Laura Stroica - anatomie. Asta pentru ca nu e topic cu nota 11 :wink:

hopes4sissies
Posts: 1
Joined: Mon Oct 05, 2009 7:25 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby hopes4sissies » Mon Oct 05, 2009 7:30 pm

carmen duta e o super profa. explik minunat si "decodifica" cartea 'domnului' atanasiu. la noi la lp-uri era o atmosfera senzationala, cred k au fost cele mai relaxante 3 ore din program.
humanity is overrated.

Doktorita
senior
senior
Posts: 213
Joined: Sun Nov 16, 2008 3:54 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby Doktorita » Tue Oct 06, 2009 10:14 pm

Ce topic frumos ....poate il si citesc unii din asistentii nostri din facultate :)
Din cate am citit ( cu riscul de a gresi) nu a spus nimeni de Doamna Doctor Nanea Mariana asist anatomie si Conf la FKT
Prof. Univ. Oraseanu pediatrie, Dr. Carasava aceasi catedra, Dr. Chiru idem
Ginecologie Filantropia Dr. Anca Simionescu
Gastro. Spitalul de Urgenta Prof. Constantinescu
Nu-mi aduc aminte numele, mii de scuze dar merita mentionat proful de la Nefrologie Centrul de Dializa Carol Davila...care venea la cursuri descult :))
Intr-un final eu personal le multumesc la toti pentru ca am avut de invatat ASA DA si ASA NU de la fiecare in parte.

healthy1
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Mon Feb 09, 2009 6:05 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby healthy1 » Tue Oct 06, 2009 10:51 pm

DAN STATE ("Mr.Steit") - anato -> merita 10+ si e foarte popular (nu doar printre studentii lui). in plus incearca sa imbine glumele si voia buna cu seriozitatea si invatatul.

User avatar
pinky
senior
senior
Posts: 216
Joined: Wed Jun 01, 2005 6:10 pm
Location: aici, printre voi

Re: Asistenti de nota 10

Postby pinky » Thu Oct 08, 2009 4:46 pm

Doktorita wrote:Ce topic frumos ....poate il si citesc unii din asistentii nostri din facultate :)
Din cate am citit ( cu riscul de a gresi) nu a spus nimeni de Doamna Doctor Nanea Mariana asist anatomie si Conf la FKT
Prof. Univ. Oraseanu pediatrie, Dr. Carasava aceasi catedra, Dr. Chiru idem
Ginecologie Filantropia Dr. Anca Simionescu
Gastro. Spitalul de Urgenta Prof. Constantinescu
Nu-mi aduc aminte numele, mii de scuze dar merita mentionat proful de la Nefrologie Centrul de Dializa Carol Davila...care venea la cursuri descult :))
Intr-un final eu personal le multumesc la toti pentru ca am avut de invatat ASA DA si ASA NU de la fiecare in parte.


Intr-adevar, super proful de la Nefro! Mircescu il cheama. Era asa simpatic cu cafelutza zi de zi si cursurile erau ff bine tinute! Sustin catedra de pediatrie de la Grigore, inclusiv dna dr. Sima!

kryssa
Posts: 2
Joined: Thu Oct 08, 2009 9:44 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby kryssa » Thu Oct 08, 2009 10:20 pm

Dan State - anato - de nota 10 si cu mult peste.lp-uri interactive , chiar am invatat ceva dar ne-am si simtit bine. isi da toata silinta sa intelegem si sa stapanim materia, fara sa ne faca sa ne simtim nestiutori sau crispati(cum fac alti asistenti). all in all - baiat fain :allright: :!:
alexandru ispas-anato
eugen radu - histo , f tari cursurile lui

User avatar
etad
junior
junior
Posts: 45
Joined: Fri Aug 15, 2008 5:16 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby etad » Fri Oct 09, 2009 4:59 pm

dr Goldis- radiologie Fundeni
Lidia Lazar- paraziti
dr Teiusanu- gastro Elias
"Pleasure for the beautiful body, but Pain for the beautiful Soul" (Oscar Wilde)

Laura_libelula
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Tue Aug 25, 2009 5:46 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby Laura_libelula » Fri Oct 09, 2009 6:08 pm

Cristina1887 wrote:
Laura_libelula wrote:Conf. Isacoff- Semio Coltea :peace:


sper ca glumesti :|



Nu glumesc deloc! ne-a terfelit bine in timpul anului, dar mereu cand venea peste noi mai invatam cate o chestie-doua :D iar la practic a fost foarte caterinca. Ar fi singurul examen pe care l-as mai da o data cu placere. si la practica de vara am invatat mai multe de la el decat in tot stagiul de semiologie :D

bugmenot
Posts: 3
Joined: Fri Oct 09, 2009 5:00 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby bugmenot » Fri Oct 09, 2009 6:30 pm

:!: Dupa principiul 1- "Cei care-ti raman in memorie in timp sunt de nota 10", here goes :
ioana stefanescu, fiziologie -bine pregatita. cred ca a fost singura care a avut cursuri complete , dupa care am putut invata si la care nu a mai fost nevoie sa caut prin guyton sau haulica :o
simona ruta - virusologie - super cursuri
alexandru ispas , anatomie - e adevarat ca nu este impartial cand noteaza(pentru asta un minus), dar cu toate astea ramane un anatomist desavarsit, tolerant si dornic sa impartasesca notiunile pe care le stie :allright:
dan state, anatomie - jovial, imprevizibil si in mod claaaar stie sa capteze atentia. lp-uri bine structurate,desene dragute,glume la lp uri...si fata de alti asistenti, el ne-a aratat si la cadavru&sectiuni (poate ca trebuia sa citim noi mai mult).conteaza mult sa ai un asistent care sa se preocupe de materia lui si implicit de studenti si care sa se implice,in special la anato care dureaza 2 ani(ceea ce nu-i deloc putin). :allright:
miron bogdan - pneumo Nasta, un profesionist adevarat, pedagog ce imbina notiunile teoretice cu cele practice foarte bine :P

***cred ca e destul de motivanta pentru profesori/asistenti aprecierea care vine din partea studentului... FELICITARI si inchei cu principiul 2 - Un profesor bun isi pregateste studentii pentru examene, si un profesor excelent ii pregateste pentru viata! :!:

User avatar
cocsatyca
junior
junior
Posts: 43
Joined: Wed Sep 24, 2008 3:30 pm

note de 10

Postby cocsatyca » Fri Oct 09, 2009 8:17 pm

10 cu felicitari!!!
Dr. Giuvarasteanu- Anato lucrari practice
Dr. Eugen Pacescu- chirurgie Cantacuzino
Dr. Emel Suliman - chirurgie SUUB
Dr. Mariana Costache - Anato pat
Dr Bara- Imuno
Dr Gheorghiu Mihaela- fiziopat
Dr. Ciocarlan - gastro Elias
Dr Anca Popa- cardio Bagdasar
Dr Zaharia - respirator Caritas
Dr. Gelu Popa (mie una mi-a placut stilul lui...)
Dr. Radu Tanasescu - neuro Colentina (lui i-as da nota 100 daca s-ar putea)

User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: Asistenti de nota 10

Postby Velvet Underground » Fri Oct 09, 2009 9:14 pm

Mi-a placut Dr Grasu - radio Fundeni LP

Cristina1887
newbie
newbie
Posts: 17
Joined: Wed Oct 15, 2008 7:45 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby Cristina1887 » Sat Oct 10, 2009 10:23 pm

Laura_libelula wrote:Nu glumesc deloc! ne-a terfelit bine in timpul anului, dar mereu cand venea peste noi mai invatam cate o chestie-doua :D iar la practic a fost foarte caterinca. Ar fi singurul examen pe care l-as mai da o data cu placere. si la practica de vara am invatat mai multe de la el decat in tot stagiul de semiologie :D


:shock: ...ok...poate cand ai dat examen cu el avea o zi foooarte buna. eu nu am dat cu el, dar cei care au dat cu el au fost foarte nemultumiti. si-a batut pur si simplu joc de ei. eu as fi plecat de la examen daca mi s-ar fi adresat asa cum a facut-o cu ei. scuze... nu ii contest cunostintele medicale, dar ca si cadru didactic e praf. si cele 2-3 chestii invatate din cand in cand la el= aprox 0. si daca tot este asa de "generos" cu informatiile in timpul practicii, de ce nu o face si in timpul stagiului de semio? aa...scuze, e prea ocupat cu ironiile de prost gust la adresa studentilor.

chiar nu am nimic cu tine personal, dar chiar nu sunt de acord cu tine :)

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Asistenti de nota 10

Postby b3 » Sun Oct 11, 2009 7:54 pm

Cred ca Dr Isacoff este din categoria love him or hate him, no gray area.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

Laura_libelula
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Tue Aug 25, 2009 5:46 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby Laura_libelula » Mon Oct 12, 2009 5:40 pm

b3 wrote:Cred ca Dr Isacoff este din categoria love him or hate him, no gray area.

pe bune chiar ai scos-o misto!! cred ca ai mare dreptate :mrgreen:

dr.mark
Posts: 2
Joined: Wed Oct 14, 2009 7:42 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby dr.mark » Wed Oct 14, 2009 8:57 pm

dupa 5 ani de facultate..this is it(ordinea este aleatorie):
dr. beatrice dogaru - foarte exigenta, poate ca in anul 1 nu intelegeam de ce, dar apoi in anii mai mari mi am dat seama cata dreptate avea si de ce insista atat de mult sa avem (cu ghilimelele de rigoare), nu un minim ci "un mediu" de cunostinte.(pur si simplu iti era rusine sa te duci la examenul practic planta). faptul ca facea multe corelatii cu cazuri clinice mi s a parut ca a facut lp ul mai interesant si mai atractiv. in plus are o memorie fantastica si se implica in relatia cu studentii si nu incurajeaza copiatul
dr. ancuta gheorghisan histologie - cat se poate de obiectiva si corecta la examen,explica foarte bine si a fost intotdeauna binevoitoare cu studentii, o adevarata doamna ce impune doar prin simpla prezenta respect
dr. dan state - anato , competenta comunicativa, imbina bine umorul cu seriozitatea (pana la urma glumele fac ca studentii sa se simta relaxati si ii incurajeaza sa se exprime liber, evident cu masura), simpatic, pe placul studentilor. singura obiectie - scrie cam urat :) , dar pana la urma ce doctor scrie frumos:)) in schimb un mare plus are pt faptul ca vorbea tare si clar ( tin minte ca dupa lp ul lui colegii de la celelalte grupe se plangeau de faptul ca in loc sa-si auda asistentul din dotare, il auzeau pe al nostru)
dr. simona bratanescu - semio suub , in ciuda faptului ca se auzeau tot felul de zvonuri, cum ca la suub nu se face semio , ca se sprijina peretii. doamna doctor este exceptionala. ne-a aratat extrem de multe cazuri , ne a explicat, a avut rabdare cu noi, dar in acelasi timp a avut si asteptari mai mari la examen (lucru absolut normal). tin minte ca din 3 ore cat dura lp ul , dansa statea cu noi in jur de2h40 de minute.
dr. constantin bara - fiziopat , a avut niste cursuri exceptionale care in mod clar capteaza atentia
dr. lucian negreanu - gastro suub, o prezenta placuta, cunoaste, are rabdare si stie sa explice
dr. victor tomulescu - chirurgie fundeni
dr. gelu popa - radiologie fundeni

nucu
Posts: 1
Joined: Wed Nov 04, 2009 6:56 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby nucu » Fri Nov 06, 2009 4:29 pm

- prof. Ispas Alexandru- anatomie: rabdator, cursuri bune, explicate, ai sansa sa ramai cu ceva cunostinte de anatomie si embriologie
- dr. Lazar Lidia- parazitologie (materie multa, note destul de mici dar ramai cu multe lucruri utile mai tarziu in practica)
- dr. Gheorghiu Mihaela- fiziopatologie sp.9 (explica f bine materia, desi cursurile sunt f stufoase si din pacate gen dictare; din fericire notele nu se dau pe cat de mult ai tocit si stii sa reproduci ci pe cat ai inteles din cat ai citit)
- dr. Negreanu Lucian- SUUB gastro (deschide orizonturi: f bine informat, rabdator, are ce explica si explica si f bine)
- dr. Fruntelata Ana- cardiologie Floreasca (un om minunat, dedicata medicinei, extrem de atenta cu studentii, bine informata, muncitoare...si lista ar putea continua)
- dr. Stoleru- farmacologie- daca te intereseaza materia ai ce afla de la ea (pe noi din pacate nu prea ne-a interesat :D, cu pareri de rau ulterior )
- dr. Leabu- biologie celulara (f de treaba, cursuri frumoase, pline de date de actualitate, rabdator, examenele cu el sunt f relaxante daca ai citit ceva...mi-a placut)
- dr. Diaconescu Liliana- psihomed- placuta, lp-uri relaxante
- prof. Iamandescu- psihomed (razi cu lacrimi la cursuri...parca esti la o piesa de teatru...dincolo de asta imformatiile sunt f interesante si folositoare)
- dr. Popa-Velea- SCU- cred ca e conf...bine informat, cursuri dragute
- dr. Petrescu Ioana- radiologie Coltea- (f simpatica, lp-uri relaxante si folositoare la examen-am fost prima ei grupa de studenti :D)

ariadna20012001
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Mon Jan 11, 2010 1:51 am

Re: Asistenti de nota 10

Postby ariadna20012001 » Wed Jan 13, 2010 12:47 am

dr cergan romica-anatomie
dr omer- semio sf ioan
dr balanescu serban-cardio floreasca
dr patrascoiu- urologie fundeni
dr bogdan stefan- cardio floreasca
dr dumitru adriana- gastro floreasca (nu e asistent universitar dar se ocupa de studenti)

ionutz_1185
senior
senior
Posts: 138
Joined: Thu Sep 17, 2009 2:55 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby ionutz_1185 » Thu Jan 28, 2010 12:11 am

kooksee wrote:am un coleg care nu a stiut sa raspunda la o intrebare si l-a pus iscaoff sa faca flotari

dar in rest cica era bun

aha..daca ai fi dat practic cu el :D
eu am dat si plictisit de zilele de ascultat. a inceput sa ma intrebe istoria romaniei. cati ani se implinesc de la moartea lui stefan cel mare (am dat pr pe 2 iulie),atestarea mun bucuresti... cati copii,cate neveste a avut stefan cel mare...
depinde foarte mult si ce asistent ai la coltea,daca pici la isacoof cu practicul...
panarama mare de om
nu mai zic ca dupa anu 3 am fost la practica la coltea la dr.Savulescu (my favorite :allright: , desi n-am facut cu ea)
si am dat nas in nas cu Isacoff si mi a zis.. ba ala cu istoria :)) te astept la practica de luni la 7:30 vii face anamneze ex clinic si stam dupa raport de vorba :))))
deh ce m-a mai vazut????
nici mort si nu urcam la etaju 2 :))

User avatar
Ciprian_90
senior
senior
Posts: 323
Joined: Fri Jul 24, 2009 10:30 am
Location: Pitesti/Bucuresti
Contact:

Re: Asistenti de nota 10

Postby Ciprian_90 » Thu Feb 04, 2010 7:26 pm

Liliana Diaconescu-Psihologie
Delia Neagos-Genetica
Corina Muscurel-Biochimie

ionutz_1185
senior
senior
Posts: 138
Joined: Thu Sep 17, 2009 2:55 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby ionutz_1185 » Tue Feb 09, 2010 10:42 pm

Ciprian_90 wrote:Liliana Diaconescu-Psihologie
Delia Neagos-Genetica
Corina Muscurel-Biochimie

frateee tu esti anu 1????
stai sa faci SCU cu Liliana Diaconescu si mai apoi iti recomand sa-ti revizuiesti parerea
aia e zuza rau :idea:

User avatar
Ciprian_90
senior
senior
Posts: 323
Joined: Fri Jul 24, 2009 10:30 am
Location: Pitesti/Bucuresti
Contact:

Re: Asistenti de nota 10

Postby Ciprian_90 » Wed Feb 10, 2010 2:15 am

ionutz_1185 wrote:
Ciprian_90 wrote:Liliana Diaconescu-Psihologie
Delia Neagos-Genetica
Corina Muscurel-Biochimie

frateee tu esti anu 1????
stai sa faci SCU cu Liliana Diaconescu si mai apoi iti recomand sa-ti revizuiesti parerea
aia e zuza rau :idea:


Da, sunt in anul I si pana acum ea mi s-a parut OK.

ionutz_1185
senior
senior
Posts: 138
Joined: Thu Sep 17, 2009 2:55 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby ionutz_1185 » Mon Feb 22, 2010 5:27 am

ionutz_1185 wrote:
Ciprian_90 wrote:Liliana Diaconescu-Psihologie
Delia Neagos-Genetica
Corina Muscurel-Biochimie

frateee tu esti anu 1????
stai sa faci SCU cu Liliana Diaconescu si mai apoi iti recomand sa-ti revizuiesti parerea
aia e zuza rau :idea:

sa completez lista cu asistenti de nota 10 :
Dr. Laura Topor - chirurgie pediatrica (Sp Gr.Alexandrescu)- nota 10 la toate capitolele: cine stie cunoaste :mrgreen:

User avatar
dr.ruxy
senior
senior
Posts: 398
Joined: Sun Aug 31, 2008 2:04 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby dr.ruxy » Fri Feb 26, 2010 1:07 pm

dr. Stefanita Dima - radio Fundeni :mrgreen:
Nu exita esec, exista feedback!

User avatar
Ciprian_90
senior
senior
Posts: 323
Joined: Fri Jul 24, 2009 10:30 am
Location: Pitesti/Bucuresti
Contact:

Re: Asistenti de nota 10

Postby Ciprian_90 » Fri Mar 05, 2010 1:43 am

Jean Vinersan-biofizica
Mihai Leabu-biocel

Asta e prima saptamana cand am intrat in contact cu dansii, dar mi s-au parut niste oameni deosebiti.

User avatar
Riley
elder
elder
Posts: 1704
Joined: Sun Mar 12, 2006 9:57 pm
Location: Bucuresti

Re: Asistenti de nota 10

Postby Riley » Fri Mar 05, 2010 1:19 pm

Ciprian_90 wrote:Jean Vinersan-biofizica

Asta e prima saptamana cand am intrat in contact cu dansii, dar mi s-au parut niste oameni deosebiti.

:shock: :shock: :shock: :shocked!: :shocked!: :shocked!:
Stai sa vezi mai incolo - noi dadeam lucrare la fiecare lp-m-am simtit ca la liceu (nu zic ca e rau dar nici deosebit-acum fiecare dupa gusturi, afinitati, etc). Bafta in noul semstru :D
As for the destiny... all I know is that even when destiny really wants to accomplish something, it can't do it alone. You still have to show up. You still have to build a bridge... to the one you love

Passion mothers greatness

User avatar
Ciprian_90
senior
senior
Posts: 323
Joined: Fri Jul 24, 2009 10:30 am
Location: Pitesti/Bucuresti
Contact:

Re: Asistenti de nota 10

Postby Ciprian_90 » Sat Mar 06, 2010 2:38 pm

Riley wrote:
Ciprian_90 wrote:Jean Vinersan-biofizica

Asta e prima saptamana cand am intrat in contact cu dansii, dar mi s-au parut niste oameni deosebiti.

:shock: :shock: :shock: :shocked!: :shocked!: :shocked!:
Stai sa vezi mai incolo - noi dadeam lucrare la fiecare lp-m-am simtit ca la liceu (nu zic ca e rau dar nici deosebit-acum fiecare dupa gusturi, afinitati, etc). Bafta in noul semstru :D


Da, si noi o sa dam lucrare de 5 min la fiecare lp, dar am inteles ca nu conteaza la nimic...sper sa fie ok...mc pt urari...si tie la fel!

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Asistenti de nota 10

Postby b3 » Sat Mar 06, 2010 3:41 pm

este de dorit sa ne dam cu parerea despre asistenti dupa ce am terminat stagiul cu ei, eventual la un an dupa, cand am mai vazut si alti asistenti, si putem compara...
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42556
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Asistenti de nota 10

Postby Calico » Sat Mar 06, 2010 4:30 pm

eventual dupa ce am ajuns si noi asistenti, ca asa ne dam seama cel mai bine, cand suntem in situatia respectiva...


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests