Protest Rezidentiat Bucuresti

care ne mananca zilele
User avatar
paulstraistaru
senior
senior
Posts: 100
Joined: Mon Oct 13, 2008 6:43 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Protest Rezidentiat Bucuresti

Postby paulstraistaru » Tue Oct 14, 2008 11:27 pm

Salutari,

Dupa cum probabil ati aflat, azi am facut cu totii campanie de semnaturi la facultate. Cu ocazia asta am reusit sa strangem 108 semnaturi.

Problema este insa urmatoarea: mai interesati si mai disponibili s-au dovedit studentii din anii mai mici, pe care i-am gasit prin curtea facultatii. Insa ceea ce este dezamagitor e ca din promotia noastra nu am strans decat un numar foarte mic de semnaturi.

Eu nu stiu cati dintre colegii mei de an citesc forumul. Probabil dintre cei care citesc sunt putini care nu s-au semnat.

In conditiile astea incepem sa ne preocupam putin de numarul celor care or sa apara si la miting. Vreau sa va rog ca pe topicul asta sa "va anuntati" prezenta, pentru ca sa putem sti, aproximativ, cate persoane vor participa. Repet, poate participa oricine are vreo treaba cu UMF-ul. Asta include studentii, absolventii, rezidentii, si nu doar ai Facultatii de Medicina, dar si pe cei de la Farmacie sau Stomatologie.

Puteti raspunde pe email, pe mess, pe orice canal de comunicare, de ex. daca nu aveti cont pe forum.

PS: scuze daca am calcat vreo regula postand si aici. Oricum ii intereseaza si pe cei din anii mai mici, care poate nu intra pe topicul despre rezidentiat.

viewtopic.php?f=31&t=7308

User avatar
paulstraistaru
senior
senior
Posts: 100
Joined: Mon Oct 13, 2008 6:43 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Protest Rezidentiat Bucuresti

Postby paulstraistaru » Wed Oct 15, 2008 11:51 am

Daca n-ati aflat de pe topicul din "Rezidentiat", protestul va avea loc luni, 20 octombrie, intre orele 14-15, in fata Minsiterului Sanatatii. Adresa este intr. Cristian Popisteanu, nr. 1/3.

Mai multe detalii puteti citi aici: viewtopic.php?f=31&t=7308&p=159274#p159274


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests