Se strang semnaturi pt fiziologie

care ne mananca zilele
User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Mon Sep 18, 2006 11:24 pm

IlLuce wrote:kooksee = Aparatorul lui Zagrean - vezi ca ne bate- wing chun kung fu

Te-ai angajat la zagrean pe post de avocat din oficiu
Daca tot prestezi pe =gratis, fa-o si pentru noi

prea tare

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21961
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Postby Melania » Mon Sep 18, 2006 11:24 pm

Asta e kooksee:

Image

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:25 pm

nu, asta nu e nimic coerent.
e doar o scuza jalnica.
60 de secunde e sufient pentru orice nu implica formule si calcule.
daca nu stii in 60 de secunde inseamna ca nu stii deloc. si pentru situatia asta vezi un post anterior de-al meu

@ melania.
ala e bunicu lu kooksee
Angel Cabales, Dumnezeu sa-l ierte
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:28 pm

IlLuce wrote:
PS tu si logodnicul imi cer scuze pt greseala dar ala parea mai gay


iti dai seama ca daca te parasc ai pus-o
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Mon Sep 18, 2006 11:31 pm

nea kuku, taikto a term d ceva vreme vecernia aia..du te bre si tu la o pizza si lasa i si p astia mici sa s exprime si ei

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:33 pm

ma distreaza la culme cate stii tu despre mine.
pentru ca vad ca nu prea ai habar pe ce lume traiesti, hai sa te lamuresc: azi nu e vecernie
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

adiung
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Sep 18, 2006 1:46 pm
Contact:

Postby adiung » Mon Sep 18, 2006 11:33 pm

kooksee wrote:zagrean e om de la tara , nu pe pile a ajuns el acolo.
si pe vremea mea se scadea un punct pentru raspuns gresit. prin urmare daca la voi a fost asa mascaru, si avand in vedere ca sistemul asta e de multi ani, rezulta ca poate la voi e problema



Pe vremea ta nu exista proiector si laptop asa ca va stergeati cu foaia de grila la c**

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:35 pm

si lumea nu ma crede cand vorbesc de incoerenta....
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

IlLuce
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Mon Sep 18, 2006 8:37 pm

Postby IlLuce » Mon Sep 18, 2006 11:35 pm

iti dai seama ca daca te parasc ai pus-o[/quote]

Si eu te spun lui mami si nu mai ma joc :cry:

kooksee
Acum fara gluma pe vremea ta se faceau lucrurile altfel poate chiar mai bine decat acum, parerea mea ca era mai bine sa dai pe foaie decat pe proiector.
ex: au fost unele intreb super usore la care mai mult de cateva sec ca sa citesti nu treb si unele mai complexe care chiar treb sa folosesti bibilica.
Nu aveai optiunea sa te gandesti mai mult la intrebare, pe scurt esti stresat de timp

adiung
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Sep 18, 2006 1:46 pm
Contact:

Postby adiung » Mon Sep 18, 2006 11:42 pm

kooksee wrote:
rox wrote:daca incerci sa sugerezi ca fiind proiectate mai apuci sa vezi ce bifeaza colegul da-mi voie sa-ti spun ca monitorul e impartit in 4 si fiecare se uita in coltul lui, dupa nr pe care-l are. asa ca degeaba vezi ce bifeaza colegul, el e la alta intrebare. si inca o chestie aiurea...foile alea pe care bifezi raspunsul..nu-s numerotate intrebarile pe ele, daca nu casti ochii si ramai gandindu-te la o grila, iti trece intrebarea, si nici macar nu stii unde sa mai bifezi. cat de greu era sa faca o foaie cu buline dar numerotate....

eee, vezi, aici iti scapa niste lucruri.

in momentul in care se stabilesc numerele esti cu okii in toate partile sa identifici rapid cine mai e pe numar cu tine. ulterior, din astia selectezi 2-3 (aia pe care ii consideri mai destepti decat tine) pe care ii monitorizezi indeaproape tot examenul. altfel risti sa te incurci cu prea multe surse. (abia spre ani 4-5 o sa poti administra eficient 5-6 surse). apoi cu putin antrenament si cu multa deductie poti sa faci testul identic cu sursa. practic nu ai nici-o treaba cu ce se proiecteaza pe monitor, tu esti atent la mana si creionul sursei. daca vezi si in foaie, e deja pentru prescolari.

p.s. in caz ca domnu profesor universitar Zagrean citeste pe aici, il rog sa ma contacteze pe privat ca sa il ajut cu niste metode antifrauda.




Frate ce pupincurist, acum inteleg cum de a ajuns el in anul asta de facutate.Tataie trezeste-te ca te taie tiganii :D Pe vremea dumitale nu era proiector si nici laptop, poate doar in 386 cu Qbasic.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:45 pm

poate o sa fii surprins dar in 2000 (cand erai tu clasa a-6-a) erau si proiectoare si windows 2000-uri. istoria nu incepe cu voi.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21961
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Postby Melania » Mon Sep 18, 2006 11:45 pm

...in care kooksee il bate mar pe un umflat (fra-su lu' Titi):

http://forum.eskrima.ro/viewtopic.php?t ... 53ba666e40

IlLuce
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Mon Sep 18, 2006 8:37 pm

Postby IlLuce » Mon Sep 18, 2006 11:47 pm

Melania wrote:...in care kooksee il bate mar pe un umflat (fra-su lu' Titi):

http://forum.eskrima.ro/viewtopic.php?t ... 53ba666e40


OMG LOL ce leg are asta cu Exam la Fizio :P

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:47 pm

si eu am fost si bolnav cand eram in gradinita
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

IlLuce
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Mon Sep 18, 2006 8:37 pm

Postby IlLuce » Mon Sep 18, 2006 11:47 pm

IlLuce wrote:
Melania wrote:...in care kooksee il bate mar pe un umflat (fra-su lu' Titi):

http://forum.eskrima.ro/viewtopic.php?t ... 53ba666e40


OMG LOL ce leg are asta cu Exam la Fizio :P


Cine e Titi???

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Mon Sep 18, 2006 11:47 pm

asa ..si?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:49 pm

titi e fratele lu ala gras
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

generatia cernobal

Postby alimori » Mon Sep 18, 2006 11:49 pm

kooksee wrote:in fine vad ca sunteti reticenti la sfaturi bune dar nici nu e nimeni capabil sa exprime un punct de vedere coerent contra metodologiei (afara de ala infantil cu "eu nu pot sa gandesc repede")


Nu mi se pare infantil, e motivul adevarat; astia chiar nu pot, nici macar lent.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21961
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Postby Melania » Mon Sep 18, 2006 11:50 pm

IlLuce wrote:Cine e Titi???

Titi Manase din Berceni. Esti prea mic sa stii cine e; e frate cu Grasu Manase, din Berceni (ala din poza).
Last edited by Melania on Mon Sep 18, 2006 11:52 pm, edited 1 time in total.

adiung
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Sep 18, 2006 1:46 pm
Contact:

Postby adiung » Mon Sep 18, 2006 11:51 pm

kooksee wrote:ma distreaza la culme cate stii tu despre mine.
pentru ca vad ca nu prea ai habar pe ce lume traiesti, hai sa te lamuresc: azi nu e vecernie


Fratele meu, voua vi s-a spus clar dupa ce sa invatati la vremea voastra, noi nu stim nimik, dupa ce drak sa inveti cand un asistent spune una altul alta. Vrem macar un exemplu de grila sa incelegem si noi ce se vrea;drak ca si acum dak ma duc la cutia de scrisori e plina cu pliante de la metro carfur...,astia suntem noi, asa am fost invatati asa e generatia noastra e greu de inteles?vrem exemple si sa ni se spuna concret dupa ce sa ne ghidam.iar metoda cu proiectorul e o tampenie, mai avem mult de evoluat pana sa fim highteck, nu suntem cobai

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Sep 18, 2006 11:55 pm

adiung wrote:Fratele meu, voua vi s-a spus clar dupa ce sa invatati la vremea voastra, noi nu stim nimik,


dai o bere daca iti spun?
guyton si haulica.

daca vreunu le invata pe astea si pica eu imi dau foc la contul de pe imed
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Postby cosmina-gabriela » Mon Sep 18, 2006 11:56 pm

:allright:

adiung
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Sep 18, 2006 1:46 pm
Contact:

Postby adiung » Tue Sep 19, 2006 12:01 am

kooksee wrote:
adiung wrote:Fratele meu, voua vi s-a spus clar dupa ce sa invatati la vremea voastra, noi nu stim nimik,


dai o bere daca iti spun?
guyton si haulica.

daca vreunu le invata pe astea si pica eu imi dau foc la contul de pe imed


Ma faci sa rad, zau asa, cartile astea au fost citite si rascitite si s-a picat cu brio, iar cand i-am spus sefului tau Z, dupa ce carti am invatat ni s-a spus ca nu e bine si ni s-au dat alte recomandari. Am adunat pana acum 1metru cub de carti de fizio, ma intreb dak mergem si i le exemplificam pe toate ce o sa mai spuna? Dupa parerea mea esti in necunostinta de cauza si ai avea dreptate dak te referi la generatia ta, la noi insa mai bine o lasi mai moale ca nu ai destule argumente si in fond nici nu stii la ce ne referim in totalitate

User avatar
Lady-bug
senior
senior
Posts: 279
Joined: Wed Apr 19, 2006 11:59 pm

Postby Lady-bug » Tue Sep 19, 2006 12:04 am

Povestea cu cartile pe care sa le inveti a fost aceeasi dintotdeana. ca Guyon nu e bun, ca Haulica e invechit... Fiecare avea parerea lui si pe vremea aia (adica 2000 - 2002) cursurile lui Zagrean erau la fel de proaste( eu n-am fost decat la doua) si probabilitatea de a iesi cu punctaj negativ era la fel de mare.
Singura chestie nu se proiectau pe pereti, le aveai pe hartie.
Sustin parerea lui Kooksee. Daca inveti din cartile alea e imposibil sa nu iei macar 5, cu toate incercarile lor de a va speria cu metode colorate de punctare si aparatura ultramoderna si chiar daca au modificat si gradul de dificultate al grilelor.
"Numai in dictionar reusita vine inaintea sarguintei"

User avatar
Lady-bug
senior
senior
Posts: 279
Joined: Wed Apr 19, 2006 11:59 pm

Postby Lady-bug » Tue Sep 19, 2006 12:07 am

adiung wrote: cartile astea au fost citite si rascitite si s-a picat cu brio, iar cand i-am spus sefului tau Z, dupa ce carti am invatat ni s-a spus ca nu e bine si ni s-au dat alte recomandari.



Din cate stiu mecanismele din Fiziologie nu s-au modificat din 2000 pana astazi. Mai ales ca vorbin de 6 ani nu de 60.
"Numai in dictionar reusita vine inaintea sarguintei"

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Sep 19, 2006 12:09 am

adiung wrote:Am adunat pana acum 1metru cub de carti de fizio,


fratii mei mici ( :D ) va sfatuiesc serios sa mai cresteti.
deorece stiu cum arata guytonul (il am pdf in caz ca il vreti) am indoieli seriose ca cineva l-a citit cu pasiune (si eventual rascitit) asa intre 2 restante.
inca un sfat: incercati sa va laudati cu "un metru cub de carti" la familie ( ca sa va planga de mila) sau la gagici (sa va dati mari doctori). aicea intre noi lasati-o mai usor cu exagerarile astea. de ex ce v-a recomandat zagrean ca bibliografie?
ca sa intelegeti, la rezi (pe medicale) au fost vreo 400 de pagini (cam 3 sferturi de guyton. si pentru paginile alea unii au pierdut un an si au castigat niste fire albe).
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

adiung
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Sep 18, 2006 1:46 pm
Contact:

Postby adiung » Tue Sep 19, 2006 12:13 am

kooksee wrote:
adiung wrote:Am adunat pana acum 1metru cub de carti de fizio,


fratii mei mici ( :D ) va sfatuiesc serios sa mai cresteti.
deorece stiu cum arata guytonul (il am pdf in caz ca il vreti) am indoieli seriose ca cineva l-a citit cu pasiune (si eventual rascitit) asa intre 2 restante.
inca un sfat: incercati sa va laudati cu "un metru cub de carti" la familie ( ca sa va planga de mila) sau la gagici (sa va dati mari doctori). aicea intre noi lasati-o mai usor cu exagerarile astea. de ex ce v-a recomandat zagrean ca bibliografie?
ca sa intelegeti, la rezi (pe medicale) au fost vreo 400 de pagini (cam 3 sferturi de guyton. si pentru paginile alea unii au pierdut un an si au castigat niste fire albe).


Hai tataie lasa-me si ia in brate harisonu ca vine rez peste tine. Stai calm ca am pus bani la ciorap incat am Guytonu in biblioteca nu in pdf :o

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Sep 19, 2006 12:15 am

e vezi ce insemna sa ai numa 7 posturi dar sa te dai cunoscator?
datorita muncii depuse anu trecut acum sunt rezident si imi permit sa va dau voua sfaturi. mai ales tie ca pari sa ai mai multa nevoie
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

IlLuce
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Mon Sep 18, 2006 8:37 pm

Postby IlLuce » Tue Sep 19, 2006 12:19 am

kooksee wrote:e vezi ce insemna sa ai numa 7 posturi dar sa te dai cunoscator?
datorita muncii depuse anu trecut acum sunt rezident si imi permit sa va dau voua sfaturi. mai ales tie ca pari sa ai mai multa nevoie


Felictari pt rezidentiat , in ce domeniu esti?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Sep 19, 2006 12:22 am

mefe
:shock:
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

IlLuce
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Mon Sep 18, 2006 8:37 pm

Postby IlLuce » Tue Sep 19, 2006 12:24 am

kooksee wrote:mefe
:shock:


Cu ce se ocupa mefe?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Sep 19, 2006 12:28 am

cu 70% din patologie.
in anumite cercuri i se mai zice medicina de prim contact
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

IlLuce
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Mon Sep 18, 2006 8:37 pm

Postby IlLuce » Tue Sep 19, 2006 12:30 am

kooksee wrote:e vezi ce insemna sa ai numa 7 posturi dar sa te dai cunoscator?
datorita muncii depuse anu trecut acum sunt rezident si imi permit sa va dau voua sfaturi. mai ales tie ca pari sa ai mai multa nevoie


Nenea, bun, felicitari ca esti rezident, dar asta nu schimba cu nimic situatia. Daca chiar vroiai sa faci o fapta buna cu sfaturile le-ai fi dat INAINTE sa ne lovim noi. Stii (sper) vorba aia..."dupa razboi multi viteji s-arata". Din ceea ce spui tu reiese ca suntem o generatie de ratati care habar nu au ce inseamna actiunea de a memoriza. Foarte fals. Daca nu posteaza pe forum toti nemultumitii nu inseamna ca nu exista. Si daca tu consideri ca in locul nostru ai fi facut mai bine n-ai decat. Nu ne-am adunat aici sa ne laudam si sa facem pe desteptzii. Si nici nu am zis ca e o facultate chiar asa grea...ca tot ziceai tu ceva mai devreme. Ceea ce nu prea ai tu chef sa intelegi e ca anu` asta chiar au fost si sunt in continuare probleme. Documenteaza-te si tu, poate afli cate locuri au fost la admitere (aprox. dublu fata de anii anteriori). Profesorii nu s-au inmultit in aceeasi proportie. Chiar exista niste lipsuri de informare si nu numai. S-au lacomit sa aibe 600 de locuri la taxa, fara un suport didactic real, si noi suportam acum consecintele.

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Tue Sep 19, 2006 12:34 am

kooksee wrote:cu 70% din patologie.
in anumite cercuri i se mai zice medicina de prim contact

stiu, stiu, stiu, ne-a zis ispas la curs ca sa nu fugim de mefe ca multi o sa ajungem acolo, ca in germania cand a fost el a fost surprins sa afle, ca este prima mana in contactul cu bolnavul, etc etc etc....
stiam eu ca am un motiv sa ma duc la curs la anato...
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Sep 19, 2006 12:36 am

aerian mai esti.
600 de locuri la cu taxa (+ 400 fara) sunt din aceeasi perioada imemoriala in care eram si eu anu 1 (parca chiar cu un an inainte)
evident ca nu toti sunteti ratati.
eu ma refeream la aia care nu pot decide in 60 de secunde daca stiu sau nu sa rezolve o grila. doar nu vrei sa cred despre ei ca sunt niste capabili?!?!
avand in vedere ca nu prea s-au vandut grile (saracu cb pentru cine isi aduce aminte) aia care au trecut cum au facut?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
goosey
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Jun 30, 2006 8:59 pm
Location: Acasa
Contact:

Postby goosey » Tue Sep 19, 2006 12:38 am

pai aia de-au trecut n-au stat pe forumuri sa urle la ceilalti care si-au facut o viata
a very remarkable creature...

User avatar
tess
senior
senior
Posts: 152
Joined: Thu May 25, 2006 7:53 pm

Postby tess » Tue Sep 19, 2006 12:39 am

eu vreau sa vad un exemplu de grila 'actuala'. haideti, un mic exemplu ca tot e recent ex, sa vedem si noi ce grile mai da d dr
A good reliable set of bowels is worth more to a man than any quantity of brains

User avatar
tweety
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Mon May 03, 2004 11:09 pm

Postby tweety » Tue Sep 19, 2006 12:53 am

si se facu linisteeeeee... :lol:

User avatar
goosey
junior
junior
Posts: 75
Joined: Fri Jun 30, 2006 8:59 pm
Location: Acasa
Contact:

Postby goosey » Tue Sep 19, 2006 12:56 am

eu as fi curioasa sa vad ce are dr zagrean despre toata treaba asta........ macar pe el nu-l mai incearca hormonii.....
a very remarkable creature...

adiung
newbie
newbie
Posts: 13
Joined: Mon Sep 18, 2006 1:46 pm
Contact:

Postby adiung » Tue Sep 19, 2006 1:40 am

goosey wrote:eu as fi curioasa sa vad ce are dr zagrean despre toata treaba asta........ macar pe el nu-l mai incearca hormonii.....


de unde exemplu de grile dak nici noi nu stim. as putea sa iti dau din guyton dak asta vrei. ni s-a spus ca o sa iasa o carte cu grile si bibliografie insa nimik


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests