ziceti NU la spaga pt licenta!!

care ne mananca zilele

Vreti sa dati spaga pt licenta?

NU
27
64%
Da
15
36%
 
Total votes: 42

User avatar
patry
junior
junior
Posts: 69
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:17 pm

ziceti NU la spaga pt licenta!!

Postby patry » Tue Jun 20, 2006 1:28 pm

cei care nu sunt de acord cu cei 1.5 milioane lei de dat la licenta votati aici!!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Jun 20, 2006 1:38 pm

caaaaaaaaaaaaaaat?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
lulutza
senior
senior
Posts: 352
Joined: Wed Aug 24, 2005 10:46 pm

Postby lulutza » Tue Jun 20, 2006 2:17 pm

NU ! :evil:
"The moral sense in mortals is the duty we have to pay on mortal sense of beauty"

User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

Postby magdutz » Tue Jun 20, 2006 3:48 pm

si la ce foloseste sa postam aici? :( se schimba ceva?

in plus sunt 2 categorii de studenti:
cei care nu sunt de acord si nu dau si cei care nu sunt de acord dar dau...nu vad de ce ar spune cineva DA, sunt de acord sa dau!

User avatar
patry
junior
junior
Posts: 69
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:17 pm

Postby patry » Tue Jun 20, 2006 4:05 pm

ca sa ii convingem pe cei care nu vor sa dea dar dau ca e ok sa NU dea!!
de ce sa perpetuam traditia asta de *** la infinit?!!

User avatar
VARAN / STUDY
senior
senior
Posts: 183
Joined: Fri Jun 02, 2006 6:29 pm

Postby VARAN / STUDY » Tue Jun 20, 2006 5:35 pm

poate se deschid alte drumuri si picati licenta....sa vezi ce putin o sa para 1,5 mil....

ipotetic vorbind! nu primeste "onorariu" nimeni, nici macar sefa comisiei... stiti ce se va intampla? in sala nu va misca nici musca, ce stiti aia faceti, va luati adio de la note peste 9, si in mod sigur vor exista si picati...
cont inactivat de adminsitratie pentru comportament inadecvat la adresa utilizatorilor forumului

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Tue Jun 20, 2006 5:45 pm

dar parca anul trecut nu s-a dat si nu s-a intimplat nimic ? stiu ca era si atunci discutie pe forum, uitati-va in paginile 2,3 pe unde o fi topicul..
si nu dau grecii si arabii, sau dau doar pentru ei ? :)

oricum, sunt in asentimentul lui kooksee

kooksee wrote:caaaaaaaaaaaaaaat?
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
i_mona_12
senior
senior
Posts: 175
Joined: Mon Feb 07, 2005 11:12 am

Postby i_mona_12 » Tue Jun 20, 2006 7:27 pm

kooksee wrote:caaaaaaaaaaaaaaat?


Dar anul trecut cat era? :twisted:
Oricum nu intentionez sa dau vreun leu sau euro.......intr-un fel mi-ar placea sa fie cat mai mare suma, ca macar fraierii care dau bani sa fie cat mai pagubiti........"Prostia se plateste!" :D
Daca ai o problema grea, da-o unui om lenes; el va gasi cea mai simpla cale sa o rezolve.

User avatar
lulutza
senior
senior
Posts: 352
Joined: Wed Aug 24, 2005 10:46 pm

Postby lulutza » Tue Jun 20, 2006 7:54 pm

Ce mi se pare mie mai stupid este ca daca ii intrebi pe astia de se dau de ceasul mortii sa scoata banu' din buzunar "Unde se duc banii si in ce scop, mai exact?", niciunul nu e in stare sa dea un raspuns coerent. "Sa fie bine la licenta". Poi dam acatiste mai bine.
"The moral sense in mortals is the duty we have to pay on mortal sense of beauty"

User avatar
tripleX
senior
senior
Posts: 245
Joined: Thu Jan 26, 2006 12:36 am
Location: outhere somethere

Postby tripleX » Tue Jun 20, 2006 8:08 pm

NU!! :evil:
nu si pt ca oricum nu ar aduce nimic concret in plus acei bani dati...!
"Infernul este pavat cu bune intentii" - Samuel Johnson

User avatar
VARAN / STUDY
senior
senior
Posts: 183
Joined: Fri Jun 02, 2006 6:29 pm

Postby VARAN / STUDY » Tue Jun 20, 2006 8:10 pm

anul trecut s-a dat 1,5 mil, iar strainii au dat separat.... acelasi scandal in fiecare an, si pana la urma va lasati pagubasi platiti si va duceti multumiti acasa si va laudati ce note tari ati luat.... :lol:
cont inactivat de adminsitratie pentru comportament inadecvat la adresa utilizatorilor forumului

User avatar
patry
junior
junior
Posts: 69
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:17 pm

Postby patry » Tue Jun 20, 2006 8:21 pm

nu stii cu cine vorbesti!!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Wed Jun 21, 2006 1:24 am

anu trecut au fost multi care nu au dat.
oricum nu cred ca a contat.
absolut sigur insa NU PICA NIMENI LICENTA.
cine dracu credeti ca organizeaza pentru cativa picati ditamai comisia de examinare in februarie?
e posibil sa nu ia totata lumea 10 dar avand in vedere ca nota aia nu conteaza la absolut nimic...
anul trecut parca a fost o baza de date cu vreo 500 de grile. nu aveai ce face in 3 zile chiar daca inainte ai fi facut alta facultate.
bagati pentru rezi ca ala conteaza, lasati-o draq de licenta
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
crisalia
senior
senior
Posts: 431
Joined: Fri Sep 26, 2003 11:55 pm
Location: asteptand extraterestri
Contact:

Postby crisalia » Sun Jun 25, 2006 10:20 pm

de acord sa nu se dea bani....dar tematica sa fie numai din Angelescu :twisted: sa-i vedem pe cei ce dau pe medicala cum vor sa se dea bani :twisted:

inalia
senior
senior
Posts: 120
Joined: Mon Oct 10, 2005 10:12 pm
Location: Bucuresti

Postby inalia » Sun Jun 25, 2006 10:46 pm

oricum cu 2 sapt inainte de licenta circula niste seturi de grile ...de obicei din cele date la rez cu un an inainte,dar nu TOATE cele date...le faceti pe alea de 2-3 ori si gata(ma refer la cei care dau pe chir si au alta materie )...nu merita sa va chinuiti sa tociti toate procentele din harri ,daca nu dati pe medicale!..iar pt cei care dau pe medicale:bagati tare pt Rez,nu va mai preocupati de chestiile astea "administrative" ...ca si cu si fara shpaga,tot ia toata lumea peste 8 la licenta.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Jun 29, 2006 2:40 am

crisalia, multi din aia care au dat pe medicala s-au dus anu trecut la licenta lemn. ce draq e greu asa sa inveti 500 de grile?
as vrea sa vad si alte argumente ale distrusilor astia care incurajeaza spaga la licenta.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
patry
junior
junior
Posts: 69
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:17 pm

Postby patry » Fri Jun 30, 2006 11:21 am

se pare ca cei care dau tac molcom!! probabil ca nici ei nu sunt siguri de ce dau (nevoia de turma??)!
topicul vine nitel cam tarziu, am inteles ca deja au strans toate seriile cei 18.000 E asa ca cine ii primeste si-a luat avansu de casa 8)


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests