baushik

care ne mananca zilele
cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

baushik

Postby cerbu » Thu Jan 12, 2006 8:49 pm

mai iezista? de cate ori ma gandesk nostalgik la fakultate shi ma emotionez prea tare, ma gandesk la persoane ka domnia sa si imi trece rapid.

User avatar
HornySkunk
senior
senior
Posts: 353
Joined: Tue Jun 08, 2004 10:59 pm
Location: D'ici, d'ailleur.

Postby HornySkunk » Thu Jan 12, 2006 9:18 pm

cine???

User avatar
excristi
senior
senior
Posts: 164
Joined: Sun Sep 28, 2003 10:47 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby excristi » Thu Jan 12, 2006 11:19 pm

daca te referi la bausin de la histo ... este... eu auzisem ca e naspa dar la ex mia dat 10...
:)
www.AdmitereMedicina.ro

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Thu Jan 12, 2006 11:49 pm

nu bausin, bausic, de la histo. o kolectie de hormoni, nu totzi friendly. paranoia si suficientza la greu, cu un dash de aroganta on the side, si elegance free, ca doar suntem pe dieta si interactioneaza cu fondul rustik shi epidermul lichenificat al obrazului. despre acea doamna skriam eu si kiar eram kurios.

User avatar
Madi
elder
elder
Posts: 666
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:16 am
Location: Tei
Contact:

Postby Madi » Fri Jan 13, 2006 5:20 pm

Acum vreo cativa ani mai era... tot asa, dar deh, nu mai sunt nici eu asa tanara. :oops:
Dagli amici mi guardi Dio, dai nemici mi guardo io!

User avatar
cnicu
senior
senior
Posts: 130
Joined: Thu Jul 17, 2003 9:48 pm
Contact:

Postby cnicu » Fri Jan 13, 2006 5:31 pm

Bausic persista in catredra de histo in functia de conferentiar. In paralel este medic ginecolog la Spitalul Sf. Pantelimon.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Postby alimori » Fri Jan 13, 2006 6:29 pm

Mda, paranoia intr-adevar. La "buna dimineata" nu raspunde, in schimb comenteaza cu alti medici ca "uite, ma, sunt prin spital niste fosti studenti si nici buna ziua nu stiu sa dea".
M-am cam plictisit s-o salut prin spital fara sa-mi raspunda.

User avatar
HornySkunk
senior
senior
Posts: 353
Joined: Tue Jun 08, 2004 10:59 pm
Location: D'ici, d'ailleur.

Postby HornySkunk » Fri Jan 13, 2006 9:51 pm

Doamna Conferentiar dr. are 4 articole citate pe pubmed. Exemple:
1. Some aspects of oxidative metabolism in humam endometrium after long time of applying the intrauterine contraceptive device.
2. Histochemical study on the activity of some oxidative and hydrolytic enzymes in the normal human endometrium blood vessels and at various intervals after applying the intra uterine contraceptive device, aparute in vestita revista Rom J Morphol Embryol.
Deocamdata s-a rezumat la 2some, asteptam un 3some.

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Sun Jan 15, 2006 4:04 pm

HornySkunk wrote:Deocamdata s-a rezumat la 2some, asteptam un 3some.


:lol: :lol: :lol: wouldn't wanna see that. yuk.

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Sat Jan 21, 2006 2:43 pm

armand wrote:cand eram eu in anul I si dintr-o stupizenie am participat la primul si ultimul curs al catedrei o doamna Conferentiar Doctor Docent si pe deasupra si ginecolog m-a remarcat...pt ca am zambit(e mult spus 'am zambit') cand a inceput sa urle la o colega care stand langa usa deschisa a amfit mare,s-a dus fiinta nevinovata s-o inchida ca-i era frig.dna ginecoloaga(m-am exprimat corect,nu?!) a invitat-o afara(apropo,nu suporta sa se intarzie la cursurile ei,sfertul academic e pt domnia sa ceva de genul a vreo 10 sec)...m-a intrebat daca eu as putea tine cursuri intr-o astfel de atmosfera,apoi m-a luat la intrebari(habar n-aveam de materia asta!),m-a acuzat ca nu iau notite(de fapt luam) apoi mi-a promis c-o sa aiba grija de grupa mea....am trecut 8) 8)


uite,bey ka tz-am adus postu' aici.

pe mine m-a dus la profa si a incercat sa ma dea afara din facultate pe motiv de copiat pentru ca i-am spus la examen ( tot zambind)" fiti amabila, ati putea sa tzipati mai incet?", norocul meu ca nu aveam talent la invatat cursuri cu . si, asa ca ce am scris nu prea semana cu cursurile care erau de fapt la vedere, inchise si necopiate, evident.

profa( numele imi scapa, din pacate) a fost o doamna, a citit ce am scris eu si presupusa "sursa" dupa care the whole issue was dropped.

User avatar
dragamaia
senior
senior
Posts: 257
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:36 am

Postby dragamaia » Sat Jan 21, 2006 10:21 pm

meyy, daca tot vorbiti de catedra de histo, acea asistenta adam mai e pe acolo?...ca eu am fost marcata rauuuuuuu.........

User avatar
lulutza
senior
senior
Posts: 352
Joined: Wed Aug 24, 2005 10:46 pm

Postby lulutza » Sun Jan 22, 2006 5:12 pm

dragamaia, join the club !! asist. Adam e o figura, n-am ce zice . Chiar, mai exista?
"The moral sense in mortals is the duty we have to pay on mortal sense of beauty"

armand
junior
junior
Posts: 67
Joined: Wed Jan 18, 2006 8:37 pm

Postby armand » Sun Jan 22, 2006 9:50 pm

who the f..k is asist adam?


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 44 guests