Transfer UMF Bucuresti - UMF Brasov - Urgent!

care ne mananca zilele
User avatar
rebeca
newbie
newbie
Posts: 6
Joined: Sun Aug 21, 2005 11:29 pm
Location: in Bucuresti

Transfer UMF Bucuresti - UMF Brasov - Urgent!

Postby rebeca » Wed Aug 24, 2005 1:35 pm

Update:

EXISTA VREUN STUDENT BUGETAT AL FACULTATII DE MEDICINA GENERALA DIN CADRUL UMF"CAROL DAVILA" CARE

DORESTE SA SE TRANSFERE LA FACULTATEA DE MEDICINA DIN BRASOV?


VREAU SA MA TRANSFER IN BUCURESTI IAR ASTA E UNICA MODALITATE(PRIN SCHIMB),

ASTEPT URGENT UN RASPUNS !!!! :!:

TREC ANUL 2 la medicina in brasov,anul trecut am intrat in bucuresti la cu taxa,asa ca AM ales BV-in ideea transferului
Profii de acolo stiind ca sint din Buc-si intuind transferul-m-au "ajutat" cu 2 restante
Pe 14 le finalizez dar vreau sa stiu si alte detalii decit cele spuse de secretariatul UMF-Carol D.
E CHIAR ATIT DE SIMPLU PE CIT MI-AU ZIS EI??? :?:
CU CINE AR TREBUI SA IAU LEGATURA???
rebeca

User avatar
Wizzy
senior
senior
Posts: 292
Joined: Tue Dec 02, 2003 11:29 pm

Postby Wizzy » Wed Aug 24, 2005 5:28 pm

Da, e simplu de facut transferul, in general nu ai probleme, cel putin stiu pe cineva care in urma cu cativa ani s-a transferat la Bucuresti si nu a fost complicat/nu i s-au pus piedici.
Mergi la decanat la facultatea de medicina din Bucuresti si vorbeste cu secretarele de acolo care iti vor spune ce sa faci si ce acte trebuie sa aduci pentru transfer.
A man is only as big as the dreams he dares to live!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: TRANSFER LA UMF- HELP !!!!!!!!!!!!!

Postby Chingachgook » Wed Aug 24, 2005 8:44 pm

rebeca wrote:Profii de acolo stiind ca sint din Buc-si intuind transferul-m-au "ajutat" cu 2 restante


nu inteleg, tu ai fost de 10 si aia te-au picat?



kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Fri Sep 30, 2005 5:39 pm

up
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

roxynika
Posts: 4
Joined: Wed Sep 22, 2010 9:15 am

transfer craiova

Postby roxynika » Fri Sep 24, 2010 2:52 pm

schimb loc la buget la facultatea de medicina generala din timisoara cu loc la buget la facultatea de medicina generala din craiova

Iwannabefree
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Sat Oct 08, 2011 11:51 am

Re: Transfer UMF Bucuresti - UMF Brasov - Urgent!

Postby Iwannabefree » Sun Oct 09, 2011 3:07 pm

Schimb loc bugetat UMF Victor Babes cu loc bugetat UMF Carol Davila. Doresc sa fiu contactata doar de persoanele cu intentii serioase. Eu sunt anul 2 acum, dar nu conteaza in ce an este cel cu care faci schimbul. Multumesc mult! O duminica placuta!


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests