UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

care ne mananca zilele
paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 2:30 pm

Topicul asta e groapa mea de nisip de unde eu lupt cu niste oameni mari si rai pe care altii simt nevoia sa-i apere si sa ma atace pe mine. Unii insista inca sa intre in groapa mea de nisip si sa ma ia pe mine la bani marunti. Poate daca citesc de mai multe ori unii inteleg la un monent dat, desi ma indoiesc.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 2:31 pm

#Paul lupta cu ipocrizia unora

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Tue Jan 09, 2018 2:48 pm

#Doamnefereste
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Tue Jan 09, 2018 3:54 pm

Streinu Cercel si Pop s-au aia pe ei de frica cand au intrat aici si l-au vazut pe pulicica luptand contra "oamenilor mari".

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Tue Jan 09, 2018 3:56 pm

Tag Dna Profesor Monica Pop
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Chingachgook » Tue Jan 09, 2018 4:39 pm

iauite ce se taguiesc oftalmologii intre ei
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 8:17 pm

alimori wrote:Streinu Cercel si Pop s-au aia pe ei de frica cand au intrat aici si l-au vazut pe pulicica luptand contra "oamenilor mari".

viewtopic.php?f=4&t=19626 "alimori » Wed May 18, 2016 10:26 pm
suntem pe aici cativa care recunoastem ca nu ne omoram dupa semeni (eu, Muma, Andy si pe jumatate a zis-o si Phat). Melania e sociabilul forumului, cred ca din cauza ca lucreaza cu soareci.
observ ca nu empatizez absolut deloc cu familiile pacientilor. ba chiar mi-a sarit tandara cand mi-a zis fiica unei paciente sa ma pun in locul ei (al fiicei). ea si fra-su faceau ce le traznea si refuzau orice solutie le dadeam, ce pana mea sa ma pun in locul lor? i-am scris lui fra-su si le-am zis ca-s niste pisalogi (credeam ca-i scriu ortopedului, nu fiului, in fine, asta e alta poveste).
dar in ultima vreme nu reusesc sa simt compasiune pt pacienti. fac ce stiu ca trebuie sa fac, dar rezultatul ma lasa rece. dau vesti proaste din ce in ce mai usor, desi imi dau si mie lacrimile cand plang apartinatorii (neuronii aia in oglinda care ii fac pe bebei sa imite mimica adultului).
voi v-ati duce la un medic mizantrop?

mi-aduc aminte de un prieten a carui fetita avea nistagmus (aparut la cateva luni, nu congenital) si i-a zis un oftalmolog ca-s foarte mici sanse sa-i dispara, dar sa mai treaca pe la el din cand in cand. il ascultam si stiam ca medicul era curios, nu preocupat. pt tatal fetei a fost o surpriza cand si-a dat seama ce-l interesa pe medic. nu stiu dac-a mai trecut pe la el, nu-mi amintesc." Cuvintele sunt de prisos. Bine ca plecat spanioloaica.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 8:24 pm

Vedeti ce a facut medicina din voi? Niste neoameni. Pe mine poate nu ma iubiti, dar ati ajuns sa va incaierati intre voi care ati trait o buna perioada de viata aproape impreuna. UMF-urile creeaza monstri.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Tue Jan 09, 2018 8:29 pm

unul care vede oameni doar pe youtube nu poate da lectii de empatie.

in alta ordine de idei io n'am trait cu niciunul de pe aici, din cate stiu.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 8:36 pm

La spanioloaica voi cere si o evaluare psihiatrica in instanta. Are cateva simptome care ma duc cu gandul la un anume diagnostic, dar asta spun in sala de judecata. Bine ca nu face copii madam. Ce doctor prost as fi fost, am ajuns sa pun diagnostice mai bine decat unii care chiar au diploma de doctor. :lol:

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 8:40 pm

#Paul lupta cu oricine e nevoie https://www.youtube.com/watch?v=d1O9H5_xvuc

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Tue Jan 09, 2018 8:42 pm

da´te rog. citatia sa vina pe o hartie moale, sa nu ma zgarie.

User avatar
bahoi
junior
junior
Posts: 33
Joined: Sun Dec 10, 2017 12:38 am

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby bahoi » Tue Jan 09, 2018 8:51 pm

paulstr10 wrote:Oare nici un student sau absolvent UMF nu sare in apararea mea impotriva suferinzilor astia de sindrom Stockholm care ma ataca. Chiar asa lasi sunt toti?


Oare asta sa fie motivul pentru care niciunul dintre cei peste 10,000 de studenti ai UMFCD nu se raliaza cauzei tale?
Si pentru care nicunul din zecile de mii de actuali absolventi si medici nu se identifica in cele ce spui?
Si pentru care esti atat de singur?


Intr-o astfel de situatie, n-ar trebui oare ca macar sa iei in consideratie posibilitatea ca de fapt, in realitate, tu sa fi cel care e in greseala si la care exista o problema? Adica nu spun ca nu ai dreptate, sugerez doar ideea de a lua in calcul si aceasta posibilitate. Sa o dezbati cu tine insuti, argumente pro si argumente contra.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 8:56 pm

Unii au ajuns sa traiasca asa de mult in mocirla incat cred ca asta e starea de normalitate. Era o emisiune cu o doamna doctor psihiatru care spunea ca societatea noastra prezinta semne de oligofrenie. Tind sa cred ca avea ceva dreptate mai ales ca un UMF-ist ii daduse lui Ponta verdict de neplagiat, Ponta despre care unii sustineau ca are simptome de oligofrenie. Ce sa zic oligofrenii se solidarizeaza intre ei. Cei de tipul swiss, festina etc. lasa totul in urma si pe mine cu pacientii.

User avatar
bahoi
junior
junior
Posts: 33
Joined: Sun Dec 10, 2017 12:38 am

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby bahoi » Tue Jan 09, 2018 9:11 pm

Bun, cu alte cuvinte consideri, pe baza faptului ca tu iti aduci aminte de o emisiune in care un medic psihiatru a afirmat ca "societatea noastra prezinta semne de oligofrenie", ca oamenii, in majoritatea lor, si indiferent de pregatirea lor profesionala si academica, sunt oligofreni.

Dar cum poti sa stii cine este un oligofren si cine nu este un oligofren? Si ce anume te exclude pe tine personal din populatia de oligofreni? Daca raspunsul tau este capacitatea de auto-analiza, atunci nu mi se pare corect. Niciun oligofren adevarat nu o sa recunoasca ca e oligofren, la fel cum niciun non-oligofren nu o sa sustina sus si tare ca e oligofren.

Nu e posibil sa fi interpretat in mod eronat afirmatiile dnei dr, sau eventual sa nu-ti aduci aminte contextul discutiei si in felul asta sa ajungi la o concluzie gresita? Nu spun in niciun caz ca minti, dar poate ar fi de ajutor discutiei daca ai incarca si filmarea respectiva, ca sa putem judeca astfel de afirmatii in intregimea lor din discurs, nu fragmente scoase din text care te pot induce in eroare.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Jan 09, 2018 10:00 pm

tag Boss Poti vorbi cu astia care nu dorm bine daca nu ma combat pe mine. Te cunosc de mai mult timp decat mine, poti sa discuti privat cu ei numai ia-i de pe capul meu.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Melania » Tue Jan 09, 2018 10:20 pm

bahoi wrote:Bun, cu alte cuvinte consideri, pe baza faptului ca tu iti aduci aminte de o emisiune in care un medic psihiatru a afirmat ca "societatea noastra prezinta semne de oligofrenie", ca oamenii, in majoritatea lor, si indiferent de pregatirea lor profesionala si academica, sunt oligofreni.

Dar cum poti sa stii cine este un oligofren si cine nu este un oligofren? Si ce anume te exclude pe tine personal din populatia de oligofreni? Daca raspunsul tau este capacitatea de auto-analiza, atunci nu mi se pare corect. Niciun oligofren adevarat nu o sa recunoasca ca e oligofren, la fel cum niciun non-oligofren nu o sa sustina sus si tare ca e oligofren.

Nu e posibil sa fi interpretat in mod eronat afirmatiile dnei dr, sau eventual sa nu-ti aduci aminte contextul discutiei si in felul asta sa ajungi la o concluzie gresita? Nu spun in niciun caz ca minti, dar poate ar fi de ajutor discutiei daca ai incarca si filmarea respectiva, ca sa putem judeca astfel de afirmatii in intregimea lor din discurs, nu fragmente scoase din text care te pot induce in eroare.

Muma iar ai incurcat conturile.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Tue Jan 09, 2018 10:37 pm

n-am decat un cont
(mai aveam unul acum ceva timp dar i-am uitat parola)

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 1:22 am

Daca mai vad un singur post din partea celor 3 mizantropi, ii vad foarte rau.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 1:23 am

#Paul lupta cu 3 mizantropi

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Wed Jan 10, 2018 2:06 am

pitecantrop vs mizantropi

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 7:22 am

Deci sa incerc o profilare a numitei Mumapadurii. Credeam ca e frustrata ca e femeie sau obeza, dar nu ea e frustrata ca are origini umile. Astfel de oameni se gandesc intotdeuna cum sa fie ei deasupra celorlalti prin orice mijloc cu putinta. A petrecut o buna parte din viata in mediul rural, probabil se mandreau bunicii cu ea pe ulita satului. A cpatat anumite obiceiuri din acel mediu. Ajunsa la scoala la oras, devine frecvent batjocura celolalti copii datorita manifestarilor capatate, a obezitatii (daca exista pe vremea aceea) etc. drept pentru care capata o dorinta de razbunare pe ceilalti si de a le arata ca desi e numita taranca sau altfel e mai buna decat ei la scoala. In perioada adolescentei vrea sa fie curtata de baieti, dar baietii fie o evita fie o iau doar pentru tura, de atunci capata o oarecare ura pe barbati si pe faptul ca ea nu e barbat. Termina liceul cu nota mare, ia bacul cu nota mare, intra la medicina ca doar e o profesie foarte prestigioasa si vrea sa fie periata la corazon ca e vanitoasa madam. In facultate cade prada vietii de camin cu o baute, bum cicalaca aiuri si daca faci din astea si inveti mai putin sau pui botul la spusele profilor de la medicina ca examenul lor e foarte greu chiar daca inveti, te corupi si incepi sa marci bani pentru a promova anumite materii, licenta etc. Eeuseste sa scoata diploma si ajunge la rezidentiat, pe cai mai mult sau mai putin ortodoxe, unde nu-i place ce vede, mai face niste compromisuri pe aici si reuseste sa o taie in afara unde le face show-uri pacientilor precum a invatat ea de la impostorii si schizofrenicii de la UMF Bucuresti. La momentul actual cand are vreo depresie se refugiaza in alcool, posibil suferind de alcoolism cronic si/sau mania sefiei.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 7:25 am

Daca insistati va profilez si pe ceilalti mizantropi.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 7:26 am

#Paul elibereaza UMF-ul de mansoni

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Wed Jan 10, 2018 10:36 am

Te pricepi la profiling, paul, ai putea deveni un bun psihiatru.
Te-ai gandit sa dai la Medicina?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Chingachgook » Wed Jan 10, 2018 11:24 am

te-ai atacat ca te-a facut betziva?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Wed Jan 10, 2018 11:50 am

Obeza
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Wed Jan 10, 2018 12:47 pm

Mda, pacat de mistoul subtil a lui Chingachgook.

Chingachgook wrote:te-ai atacat ca te-a facut betziva?

M-a facut si betiva, nesimtitul? N-am trecut mai departe.


Anyway, am observat ca Paul devine dintr-o data ciudat de coerent atunci cand ne face profilinguri, spre deosebire de discursul lui obisnuit.
Ca sa nu mai vorbim ca e neasteptat de insightful intr-un domeniu in care se presupune ca nu are experienta, ceea ca ma duce cu gandul la faptul ca ne cunoaste totusi de mai mult timp.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Wed Jan 10, 2018 1:10 pm

Pe mine ma sperie acuratetea descrierilor
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Wed Jan 10, 2018 2:23 pm

tu ai vreo replica originala la tine, andy, sau doar repeti tot ce zicem noi aici?

hai sa zicem ca in primul caz nu te-ai prins de subtilitati, dar acum nici engleza nu intelegi?

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Wed Jan 10, 2018 2:46 pm

Daca ma mai enervezi nu mai cont ca esti obeza si te las gravida apoi n-o sa recunosc ca e copilul tau.
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Wed Jan 10, 2018 2:49 pm

haha
tu nu suporti nici macar sa stai in aceeasi camera cu un obez, da pai sa-l fti

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Melania » Wed Jan 10, 2018 3:24 pm

Credeam ca lui Andy ii plac barbatii.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Wed Jan 10, 2018 3:38 pm

Nu-l mai alimentati pe paulstr10 cu informatii din rl!
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 4:22 pm

Andy nu cred ca e cu barbatii, cel mai probabil e tiny intr-o anumita parte a corpului, cred ca era invidios (sanchi principial) cand a fost faza asta ca nu era el seful si beneficiarul. Ce sa faci femeia se duce dupa barbatii alfa, nu cei wannabe. viewtopic.php?f=3&t=19917&p=510906&hilit=porci+capitalisti#p510906 andy gavrilescu » Wed Aug 09, 2017 1:30 pm

eu sau boss?
eu am un job principal stabil. mai am unul part time. anul trecut am renuntat la un job pt ca seful si-o tragea cu secretara, i-am prins in birou cand el isi ridica nadragii si ea se stergea la bot. mi-am dat demisia din principiu. daca nu imi place echipa, atmosfera de la serviciu, nu stau. a, fostul angajator e casatorit, cu copii si stiam ca e fustangiu, dar nu-l vazusem cu ochii mei. cand mi-am dat demisia mi-au zis toti ca si-o tragea cu aia, si inainte de aia cu ailalta de fusese inaintea ei, numai eu nu stiam. niste pustoaice la 20-22 de ani, cu facultatea neterminata, dar atragatoare. si din familii dezorganizate. culmea, astea ambele din aceeasi localitate cu mamele plecate in spania, respectiv italia, crescute de tati betivani si bunici fara influenta asupra lor. am incercat o discutie cu ele, educativa, sa le scot din mediul vicios dar vorbeam cu peretii, nu recunostea niciuna.
asa ca daca plecati din tara, luati-va copiii cu voi, ca asta se alege de ei, ajung amantele sefilor.

Chingachook, sper ca nu esti prieten cu acei sefi si nu incurajezi astfel de comportament!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 4:26 pm

MumaPadurii wrote:Mda, pacat de mistoul subtil a lui Chingachgook.

Chingachgook wrote:te-ai atacat ca te-a facut betziva?

M-a facut si betiva, nesimtitul? N-am trecut mai departe.


Anyway, am observat ca Paul devine dintr-o data ciudat de coerent atunci cand ne face profilinguri, spre deosebire de discursul lui obisnuit.
Ca sa nu mai vorbim ca e neasteptat de insightful intr-un domeniu in care se presupune ca nu are experienta, ceea ca ma duce cu gandul la faptul ca ne cunoaste totusi de mai mult timp.

Am omis paranoica,pareroloaga si cu frica de moarte. Ce sa mai Monica Pop 2. Din viata intrauterina ii cunosc pe toti astia de aici. :lol: Ca sa te faci profiler nu-ti trebuie neaparat Medicina se poate si cu psihologia, dar de unde sa stie un endocrinolog de un organ doar.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 4:30 pm

Azi i-am bagat pe unii destul in seama, o mai fac si zilele urmatoare daca insista.
Last edited by paulstr10 on Wed Jan 10, 2018 4:32 pm, edited 1 time in total.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 4:31 pm

Topicul asta e groapa mea de nisip de unde eu lupt cu niste oameni mari si rai pe care altii simt nevoia sa-i apere si sa ma atace pe mine. Unii insista inca sa intre in groapa mea de nisip si sa ma ia pe mine la bani marunti. Poate daca citesc de mai multe ori unii inteleg la un monent dat, desi ma indoiesc.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Jan 10, 2018 4:32 pm

UMF Bucuresti = CORUPTIE, INCOMPATIBILITATE, PLAGIAT, DELAPIDARE, TRAFIC DE INFLUENTA, SANTAJ = MAFIE

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Wed Jan 10, 2018 4:35 pm

nu lupti cu nimeni. faci spume in fata calculatorului, aia din UMF habar n-au de tine si de acuzatiile tale.


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests