neurochirurgie

care ne mananca zilele
swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: neurochirurgie

Postby swiss » Mon Jun 08, 2009 5:15 pm

Da, locul unora e la cratita nu la dat cu parerea despre medicina.
Culmea prostiei e cand se discrimineaza o femeie singura.

Unele femei pot fi exceptionale in orice meserie. La fel ca si unii barbati.
Cei drept mentalitatea unora e in stand-by.

Rog moderatorul sa dea cu aspiratorul pe topicul asta...Parca am fi la diverse :(

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: neurochirurgie

Postby b3 » Mon Jun 08, 2009 11:07 pm

holiday, esti moderator-adjunct ? :D ca peste tot zici de moderatori, de admini etc. :)

Nu cred ca zicea nimeni pe topicul asta ca femeile trebuie sa stea la cratita sau acasa cu copilul (eu sigur nu ziceam). Era vorba strict despre neurochirurgie, care in opinia unora (si a mea) e foarte dificila pentru o femeie. Da' de acord ca fiecare isi impune ce limite vrea. Asa cum unii se multumesc sa fie shop assistant, altii vor sa fie medici in Romania :)
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: neurochirurgie

Postby swiss » Mon Jun 08, 2009 11:16 pm

b3 wrote: Asa cum unii se multumesc sa fie shop assistant, altii vor sa fie medici in Romania :)

Ahh... ce m-ai atins...
M-am reprofilat. Nu merita Romania.
Imi fac fundatie si o sa ajut tinerii absolventi cu potential sa plece din tara. :)

La faza cu adminii, fara suparare...dar Imed-ul nu prea e moderat nici macar pe Medicina...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: neurochirurgie

Postby b3 » Mon Jun 08, 2009 11:20 pm

ce jumpy e toata lumea, e a doua oara azi cand cineva se simte cu musca pe caciula. N-avea nici o legatura cu tine partea cu "in Romania", era o paralela la stat la cratita-medic-neurochirurg.

Este moderat, dar nu atat de strict pe cat ai vrea tu probabil :)
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests