Prelungiri si re-re-uri

care ne mananca zilele
User avatar
andy
elder
elder
Posts: 699
Joined: Sat May 29, 2004 9:56 pm
Location: Bucuresti

Prelungiri si re-re-uri

Postby andy » Sat Sep 25, 2004 3:51 pm

stie cineva cu cate materii, la care ai patru in examen si patru in restanta, se poate intra in rere?

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Sat Sep 25, 2004 4:38 pm

Poti intra in Re Re cu atatea materii incat totalul creditelor sa nu depaseasca 10
deci daca sunt de genu sport engleza pot fi 3..4
daca sunt mai de genu anatomie poa sa fie numai una, iar daca e vb de biochimie nu se poate:)

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Sat Sep 25, 2004 4:59 pm

pe vremea cand eram anu' 1-2-3 intram constant cu 2-3 in rr (old man niculescu sa traiasca). si pe atunci regulamentul universitar stipula ca nu prea ai voie. Nici acum nu cred sa fie asa strict. Oricum cu o cerere mica spre decan depusa la secretara de an te scoti.



kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Dark
senior
senior
Posts: 116
Joined: Mon Mar 15, 2004 12:49 pm
Contact:

Postby Dark » Sat Sep 25, 2004 8:35 pm

poti intra in rere cu fizio care are 5 si cu genetica care poseda tot 5, si mi se pare kiar si cu psiho dar la aia sa pici tre sa fii cu ceva la cap . dar am obs la avizier ca daca pici ex nu pierzi toate punctele, fiindca iei punctele de pe examenu de lp, la cele de mai sus poti lua 4 din 10 doar cu ex de lp

User avatar
andy
elder
elder
Posts: 699
Joined: Sat May 29, 2004 9:56 pm
Location: Bucuresti

Postby andy » Sat Sep 25, 2004 9:47 pm

o lista cu creditele pe anul 5 are cineva?

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Wed Sep 29, 2004 6:16 pm

Ce inseamna re-re la medicina ? Sesiune de restante stiu ca e in septembrie, si maririle la sf lui septembrie. Mai sint si examene la unele materii pe care poti sa le dai de vreo 2-3 ori in septembrie. Re-re cind sint si ce sint ?
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Wed Sep 29, 2004 9:19 pm

Dintr-o lunga si amara experienta pot sa iti spun ca eu am dat un rr la anato cu mos niculescu pe 18 octombrie. Colegii mei facusera jum'ate de semio si eu inca studiam poligoane wilis. Acum nu stiu o data limita, dar oricum te poti duce dupa 1 oct lejer.


kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Dark
senior
senior
Posts: 116
Joined: Mon Mar 15, 2004 12:49 pm
Contact:

Postby Dark » Thu Sep 30, 2004 5:24 pm

la genetica de ex poti da re in primavara parca, porma rere in toamna si daca ai detule credite ajungi sa dai si in iarna , si poti sa lipsesti de la ex de 3 ori


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests