BALUL DE ABSOLVIRE - U.M.F. BUCURESTI

care ne mananca zilele
User avatar
Gongul
senior
senior
Posts: 284
Joined: Mon Oct 06, 2003 3:14 pm
Location: Bucuresti
Contact:

BALUL DE ABSOLVIRE - U.M.F. BUCURESTI

Postby Gongul » Thu Jul 01, 2004 3:25 pm

Dupa tzeapa cu alegerile si cu lasatul cu ochii in soare in ceea ce priveste balul o clega din an a reusit sa aranjeze, pentru maine seara, in club Coando la acelasi pret la care ni se promisese la Snagov!
Cei care vor sa participe sunt rugati sa o contacteze pe Monica Mutu cat mai repede! Numarul ei de telefon este: 0744347526!
VA ROG SA VA GRABITI!!!

User avatar
HornySkunk
senior
senior
Posts: 353
Joined: Tue Jun 08, 2004 10:59 pm
Location: D'ici, d'ailleur.

Postby HornySkunk » Mon Jul 05, 2004 11:59 pm

pssst.....alta tzeapa? :)

User avatar
mastermind
junior
junior
Posts: 73
Joined: Tue Jul 08, 2003 3:18 pm
Location: Bucuresti

Postby mastermind » Tue Jul 06, 2004 12:16 pm

:D Nu e alta tzeapa!Eu am fost unul dintre cei care s-a straduit alaturi de Monica Mutu si de alti cativa sa gaseasca o alternativa la amanarea balului de la Snagov si aceasta s-a chemat Cuando!Insa din pacate prea multor oameni li se facuse lehamite din cauza amanarii balului si nu au mai vrut sa mearga decat un numar mic de oameni, de la care s-a strans o suma(430.000/persoana - banii returnati de organizatorii balului de la Snagov din cei 450.000 dati initial) care nu era suficienta pt inchirierea clubului,bautura si mancare!Oricum ramane faptul ca s-a reusit gasirea unei amplasari in timp record, si faptul ca o mana de oameni nu s-a resemnat, a mers pana la capat, epuizand toate posibilitatile de a rezolva aceasta problema :!:
Magister dixit!

User avatar
Luci Sandor
senior
senior
Posts: 441
Joined: Wed Apr 07, 2004 11:17 pm
Location: 127.0.0.1
Contact:

Postby Luci Sandor » Wed Jul 07, 2004 1:11 pm

mastermind wrote: o alternativa la amanarea balului de la Snagov si aceasta s-a chemat Cuando!

Mai, usurel sa nu va spetiti, ca sintem in Bucuresti si nu prea e loc. Toate halele de 400 de persoane erau ocupate cu constructia de avioane? Iar erau ardelenii mai dotati?
Acu' serios, e barul unui prieten?
nu arunca lucrurile care pot fi utile altcuiva, doneaza pe Freecycle Bucuresti

User avatar
mastermind
junior
junior
Posts: 73
Joined: Tue Jul 08, 2003 3:18 pm
Location: Bucuresti

Postby mastermind » Wed Jul 07, 2004 2:05 pm

Mai, usurel sa nu va spetiti, ca sintem in Bucuresti si nu prea e loc.

Imi place atitudinea ta:hai sa criticam ca e mai usor decat sa facem ceva! :evil:
Toate halele de 400 de persoane erau ocupate cu constructia de avioane?

Noi am aflat miercuri seara tarziu ca balul s-a amanat si trebuia sa gasim o amplasare care sa nu fie ocupata si ai caror patroni sa accepte rezervarea ei de azi(joi 1iulie-cand am inceput sa dam telefoane) pentru maine(vineri 2iulie).Cam cate hale de 400 de persoane zici tu ca puteau fi rezervate de azi pentru maine?Cate erau libere? :evil:
Acu' serios, e barul unui prieten?

NU!A fost singura amplasare cat de cat acceptabila care a corespuns la cele 2 cerinte de mai sus!
Imi cer scuze in special fatza de tine Luci Sandor ca nu am facut licitatie de oferte pentru amplasarea balului, la care sa fie minim 5 firme participante, sa fie anuntata cu cel putin 2 saptamani inainte in ziare nationale si ca din cauza asta nu ai putut sa dormi linistit/linistita pentru ca unul din cei care organizeaza si-ar fi putut baga la inaintare prietenii lui(daca are astfel de prieteni) care au cluburi si baruri! :evil:
Oameni ca tine ma fac sa-mi para rau ca am incercat sa gasim o alternativa ca sa se poata tine balul! :evil:
Magister dixit!

User avatar
Luci Sandor
senior
senior
Posts: 441
Joined: Wed Apr 07, 2004 11:17 pm
Location: 127.0.0.1
Contact:

Postby Luci Sandor » Wed Jul 07, 2004 8:47 pm

Nu ma lua in serios, sint absolvent si am fost la "balurile" mele cind a fost vremea mea (chiar si anul asta am avut unul, noroc ca eram 15 in serie si ne-am descurcat cu o camera de camin :lol: ). Doar ca suna usor pompieristic, cu semnele alea de exclamare samd.
nu arunca lucrurile care pot fi utile altcuiva, doneaza pe Freecycle Bucuresti

User avatar
mastermind
junior
junior
Posts: 73
Joined: Tue Jul 08, 2003 3:18 pm
Location: Bucuresti

Postby mastermind » Wed Jul 07, 2004 9:05 pm

Ok! :D
Magister dixit!


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests