Ce face facultatea de medicina cu banii?

care ne mananca zilele
User avatar
i_love_chipmunks
senior
senior
Posts: 104
Joined: Mon May 26, 2008 9:40 pm
Location: r.d.v

Ce face facultatea de medicina cu banii?

Postby i_love_chipmunks » Sat Jun 07, 2008 2:47 pm

Pur si simplu sunt curioasa. Taxa este 45 de mil de la anul, sunt multi care i ntra la taxa, la stoma de ex au intrat mai multi decat trebuiau, iar in facultate nicio schimbare, pana si profii isi iau singuri instrumentele, amfiteatrul este groaznic ; colac peste pupaza, profa de fizio care este in consiliul facultatii de stoma ne-a anuntat ca de la anul sa fi eplatite absentele, lucrarile picate, deci cash cash :peace:
I'm a real bitch sometimes and I have a hard time saying sorry. Should I change myself ?

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Re: Ce face facultatea de medicina cu banii?

Postby cosmina-gabriela » Sat Jun 07, 2008 3:09 pm

i_love_chipmunks wrote:Pur si simplu sunt curioasa. Taxa este 45 de mil de la anul, sunt multi care i ntra la taxa, la stoma de ex au intrat mai multi decat trebuiau, iar in facultate nicio schimbare, pana si profii isi iau singuri instrumentele, amfiteatrul este groaznic ; colac peste pupaza, profa de fizio care este in consiliul facultatii de stoma ne-a anuntat ca de la anul sa fi eplatite absentele, lucrarile picate, deci cash cash :peace:

intrebari retorice.de alea de anul 1. o sa mai cresti, si o sa vezi si tu ce face facult cu banii

pana termini o sa aveti unituri noi la voi la stoma
cat despre profa ta de fizio, afla ca la ea intotdeuna s a rezolvat cu cash cash

User avatar
i_love_chipmunks
senior
senior
Posts: 104
Joined: Mon May 26, 2008 9:40 pm
Location: r.d.v

Re: Ce face facultatea de medicina cu banii?

Postby i_love_chipmunks » Sat Jun 07, 2008 4:15 pm

Am vazut la profa mea de fiizo cu cash-ul cum este. cam ce scoruri are pt examen? au trecut o gramada de straini la fizio cu toate k la lucrari au avut note gen 0,ceva 1 , 2
I'm a real bitch sometimes and I have a hard time saying sorry. Should I change myself ?

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Re: Ce face facultatea de medicina cu banii?

Postby cosmina-gabriela » Sat Jun 07, 2008 4:38 pm

cashul numa sub forma de excursii sau metale pretioase

dc te preocupa subiectul, intreaba ti colegii arabi :lol: , ei stiu inevitabil..
mie mi a placut cel mai mult in anul 1 si am invatat o cu drag :D


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests